ZVonline.sk (F. Roháček), foto: Robo Bošeľa | 4.7.2016

VIDEO: Ľalia do mozaiky Marksovho Kontrastu

Aj počas leta pokračuje mladý talentovaný zvolenský raper Marks v predstavovaní piesní zo svojho albumu Kontrast v podobe pravidelne vydávaných videoklipov. Príbeh života plného kontrastov pokračuje.

Marks Marko Parnican„Doteraz boli všetky skladby z tohto projektu pochmúrnejšie a poukazovali na to negatívne v našom živote. Už pri piatej skladbe Zrkadlo sa však príbeh začal vyvíjať tým, že skladba bola upriamená na sebareflexiu, teda vnímanie toho, čo človek robí zle. Šiesty videoklip má predošlom živote. Začína to vnímať a uvedomovať si kam smeruje a je rozhodnutý, že jeho život potrebuje zmenu, kontrast. Začína si uvedomovať svoje kroky, konanie a takisto to, čo od života chce. Čo tu chce po sebe nechať,“ približuje Marko „Marks“ Parničan svoju ďalšiu skladbu, ktorá bude súčasťou pripravovaného albumu. Ten by mal vyjsť v CD podobe už na konci leta. Videoklipy bude Marks predstavovať postupne až do januára budúceho roka.

Šieste pokračovanie pod názvom Ľalia znie na prvé počutie inak, než väčšina skadieb v podaní Marksa. „Nikdy som sa nechcel škatuľkovať a nikdy som ja sám seba neoznačil za rapera, aj keď k tomu je moja tvorba asi najbližšie,“ hovorí. „O zvuk sa klasicky postaral Niro (TNT) a o vizuál Robo Bošeľa (Môlča Records). Hudbou pieseň zastrešil Fash Flaga (TNT) a zatancovala si v ňom paradoxne moja ex-priateľka Kristína Plachotňuk,“ dodáva.

Tip: VIDEO: Kontrast rapera Marksa sa dostáva do prvej štvrtiny

Fotogaléria