Predpoveď počasia pre Zvolen

Predpoveď na dnes 28°C Zvolen Slnečno
Predpoveď na noc 28°C Zvolen Slnečno
Predpoveď na zajtra 28°C Zvolen Slnečno
Pondelok | 1.7 28°C Slnečno
Pondelok 28°C Slnečno
Pondelok 28°C Slnečno
Pondelok 28°C Slnečno
Pondelok 28°C Slnečno
Pondelok 28°C Slnečno

Počasie vo Zvolene

Záver júna bude prevažne oblačný a v druhej polovici týždňa, s výnimkou víkendu, prinesie aj dažďové prehánky. Denné teploty vzduchu by sa mali pohybovať niečo málo nad hranicou dvadsať stupňov Celzia.

Pondelok (25.6.) bude vo Zvolene spočiatku oblačný, avšak postupne sa oblačnosť má rozpadať, a tak k večeru očakávame prevažne malú oblačnosť. Teplota vzduchu sa od ranných 10 stupňov vyšplhá k poludňajším 21 stupňom.

Utorok (26.6.) má byť spočiatku jasný, no postupne bude prevládať polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 9 až do 11 stupňov Celzia. Denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 20 až 22 stupňov.

Streda (27.6.) bude zamračená, pričom v poobedňajších a v podvečerných hodinách treba počítať aj s dažďovými prehánkami. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 15 až do popoludňajších 22 stupňov Celzia.

Štvrtok (28.6.) má byť opäť v znamení zamračenej oblohy. Počas celého dňa nás majú sprevádzať aj dažďové prehánky, pričom poobede nie sú vylúčené ani búrky. Teplota vzduchu bude v rozmedzí od 16 až do 22 stupňov.

Piatok (29.6.) prinesie zamračenú oblohu s rannou teplotou približne 17 stupňov. V poobedňajších a večerných hodinách treba počítať aj s dažďom, ktorý by mal pretrvávať i počas noci z piatka na sobotu. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu 23 stupňov Celzia.

Sobota (30.6.) má byť slnečná a s rannou teplotou okolo šestnásť stupňov. Teplota vzduchu v porovnaní s piatkom mierne poklesne , a to na dvadsaťjeden stupňov Celzia.

Nedeľa (1.7.) bude znovu slnečná a jasná s najvyššou dennou teplotou približne 24 stupňov. Ranná teplota vzduchu by mala byť okolo šestnásť stupňov Celzia.