Kontakt a redakcia

Sídlo redakcie: Námestie Štefana Moyzesa 14, 974 01  Banská Bystrica

Vydavateľ: REGIONAL MEDIA, s.r.o., Horná 16, 974 01 Banská Bystrica

IČO: 46091416

www.regionalmedia.sk

Periodicita: Denná

Redakcia ZVonline.sk: zvonline@zvonline.sk

Šéfredaktor ZVonline.sk: Filip Roháček

Redakcia: Radoslav Blaško, Patrik Havran, Ján Koštial

ISSN 1338-4538

EV 117/23/SWP

Portál ZVonline.sk využíval v rokoch 2022-2023 spravodajský servis TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Portál ZVonline.sk je nezávislým internetovým projektom obchodne a technicky zastrešeným spoločnosťou REGIONAL MEDIA, s.r.o., ktorého obsah je pripravovaný dobrovoľnými prispievateľmi či študentmi novinárskych a iných stredných vysokých škôl za účelom informovania Zvolenčanov o aktuálnom dianí  v ich meste. Portál nemá ambíciu byť plnoformátovým spravodajským médiom, nakoľko obsah pripravujú jeho prispievatelia výlučne vo svojom voľnom čase bez nároku na honorár. Napriek tomu sa snaží byť pri všetkom, čo sa v meste deje!

V prípade záujmu o reklamu, využite prosím kontakty na podstránke reklama.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či grafov akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia vydavateľa je zakázané. Vydavateľ je oprávnený zástupca autorov článkov zverejnených na tomto webovom portáli  a vyhradzuje si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos a iné šírenie novinárskych a nenovinárskych príspevkov publikovaných na tomto portáli. Portál ZVonline.sk využíva aj spravodajský servis TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Názov a logo ZVonline.sk je registrovanou ochrannou známkou spoločnosti REGIONAL MEDIA, s.r.o. a jej využitie bez predchádzajúceho súhlasu na akékoľvek účely nie je povolené.