Kontakt a redakcia

Sídlo redakcie: Námestie Štefana Moyzesa 14, 974 01  Banská Bystrica

Vydavateľ: REGIONAL MEDIA, s.r.o., Horná 16, 974 01 Banská Bystrica

www.regionalmedia.sk

Periodicita: Denná

Redakcia ZVonline.sk: zvonline@zvonline.sk

Šéfredaktor ZVonline.sk: Filip Roháček

Poverený editor ZVonline.sk: Michael Džurdženík

ISSN 1338-4538

Portál ZVonline.sk je nezávislým študentským internetovým projektom obchodne a technicky zastrešeným spoločnosťou REGIONAL MEDIA, s.r.o., ktorého obsah je pripravovaný dobrovoľnými prispievateľmi či študentmi novinárskych a iných stredných vysokých škôl za účelom informovania Zvolenčanov o aktuálnom dianí  v ich meste. Portál nemá ambíciu byť plnoformátovým spravodajským médiom, nakoľko obsah pripravujú jeho prispievatelia výlučne vo svojom voľnom čase bez nároku na honorár. Napriek tomu sa snaží byť pri všetkom, čo sa v meste deje!

V prípade záujmu o reklamu, využite prosím kontakty na podstránke reklama.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či grafov akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia vydavateľa je zakázané. Vydavateľ je oprávnený zástupca autorov článkov zverejnených na tomto webovom portáli  a vyhradzuje si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos a iné šírenie novinárskych a nenovinárskych príspevkov publikovaných na tomto portáli.

Názov a logo ZVonline.sk je registrovanou ochrannou známkou spoločnosti REGIONAL MEDIA, s.r.o. a jej využitie bez predchádzajúceho súhlasu na akékoľvek účely nie je povolené.