Stretávate sa ,,s nimi“ často. Ráno vás už čakajú v schránke letáky, cez deň si vrámci pracovných stretnutí vymeníte vizitky, cestou z roboty na verejných priestranstvách vám pohľad ,,zavadí“ o plagáty s programom a večer pred spánkom si ešte prečítate pár strán z vašej obľúbenej knižky.

Všetky tieto tlačené materiály by nemohli byť v takom veľkom množstve a kvalite bez súčasných tlačiarní a kvalitných poskytovateľov tlačových služieb, ktoré disponujú najnovšími technológiami. Jednou z takých je bezpochyby aj firma Koprint z Banskej Bystrice. V čom sú jedineční?

Koborovci a ich rokmi overený biznis

Rodinný podnik Koprint už viac ako tri dekády pre vás tlačí rôzne produkty pre dennodenné využitie. Zakladateľ firmy pán Peter Kobora st. bol jeden z prvých, ktorý na Slovensku začínal s ofsetovou tlačou. Za roky praxe a skúseností ju povýšil na vysokú úroveň aj vďaka novým technológiám. V súčasnosti už spolu so svojim synom Petrom, ktorý sa pred pár rokmi pripojil k rodinnému biznisu, sa spolu neustále vzdelávajú. Osvojili si tak moderné postupy v oblasti polygrafického priemyslu, vďaka čomu vedia konkurovať v tejto oblasti aj veľkým tlačiarenským firmám na Slovensku. Ich strojmi prešlo už mnoho reklamného a propagačného materiálu, nálepiek, máp, kalendárov, etikiet na fľaše, potlačí krabíc, stojanov, či kníh.

Špecialisti na ofset

Aktuálne na výrobu väčších objemových zákaziek používajú päťfarebný tlačiarenský stroj KBA Perfoma 66. Vďaka tomuto špičkovému ofsetovému stroju poskytujú vysokú presnosť tlače aj so zachytením všetkých detailov a čistých línií. Tlačové dosky sú vyrobené tak, aby konzistentne tlačili s rovnakou kvalitou aj na tisícom výtlačku. Farebnosť vďaka technológii CMYK a Pantone zaručuje širokú škálu farieb a ich ,,živosť“ na papieri alebo aj na inom materiáli je nepopierateľná. Pri väčšom objeme sa vám tlačenie cez ich ofset určite aj finančne oplatí. Nakoľko doba vyžaduje prispôsobiť sa zákazníkovi, ktorý potrebuje rýchle služby a často aj ,,v kusovkách“, disponujú okrem ofsetovej tlače aj digitálnou tlačiarňou značky Xerox Versant 180. Digitálna tlač sa vyznačuje Ultra HD rozlíšenímtonerom s nízkym bodom topenia.

Chcete vydať knihu? Sem s ňou!

Vďaka ich niekoľkoročným skúsenostiam si vedia poradiť s každým typom tlačeného materiálu. Nevybavíte u nich len samotnú tlač, ich služby sú komplexné. Začínajú návrhmi a  grafickým spracovaním, kde sú vaše predstavy dokonalo načrtnuté skúseným grafikom. Ten s vami komunikuje v rámci celého procesu až po finálne dotvorenie produktu. Hravo si poradia aj v rámci knihárenských služieb. Ponúkajú viazanie, lamináciu za tepla matným a lesklým lamelom, falcovanie (skladanie papiera), bigovanie (vytvorenie drážky kvôli ohybu), dierovanie, použitie UV laku a iné služby, vďaka ktorým tento symbol múdrosti bude funkčný aj vizuálne atraktívny po dlhé roky.

Spokojný zákazník je najviac

V našom stredoslovenskom regióne je len veľmi málo tlačiarní ponúkajúcich komplexné služby: od návrhu, použitia ofsetovej a digitálnej tlače až po knihárske spracovanie. Ak takú hľadáte – určite oslovte firmu Koprint. Zakladajú si na odbornosti, spoľahlivosti a (hlavne) na dobrých vzťahoch so zákazníkmi: ,,Sme tu pre ľudí, netreba sa báť prísť. Každý je u nás vítaný,“ hovorí Peter Kobora ml. Nezáleží čo a v akom množstve potrebujete zhotoviť v tlačovej podobe, radi vám s tým pomôžu. Ich profesionalita už prilákala mnohých klientov, ktorí si vážia dodržanie termínov, kvalitnú prácupriateľský prístup. Neváhajte ich kontaktovať mailom: koprint@koprint.sk alebo telefonicky 0911 863 009. Sú pripravení vyhovieť každej požiadavke.