Bluemark production | 6.1.2017

Najjagavejší zážitok si môžete odniesť zo Zvolenského plesu

Slovenskú plesovú sezónu v uplynulý víkend odštartoval bratislavský Ples v opere. Dočká sa ale aj Zvolen. Krásne prostredie zvolenského Hotela Poľana uvíta v poradí 3. ročník vyhľadávaného Zvolenského plesu.

img_0123V sobotu 4. februára 2017 sa o zábavu a dobrú náladu hostí postarajú Lazaro s kubánskymi rytmami, kapela Starmania ulahodí známymi hitmi a svojim hlasom potešia speváčky Jana Filová a Kristína Vrecková.

Plesajúcich hostí pobaví slovom humorista Ján Snopko. Svoje vystúpenie ponúknu talentovaní tanečníci Nikola Petrová a Adrián Belko. Od mixážneho pultu roztancuje hostí DJ Laco Hradský. Večerom bude sprevádzať Radoslav Kuric. O vyberané menu sa postará tím hotela Poľana Zvolen a lákavé tombolové ceny budú usilovne hľadať svojich majiteľov.

Zvolenský ples je honosnou akciou plesovej sezóny v regióne. Noblesu, ktorou je už povestný, má pod palcom jeho zakladateľ Ján Kubiš a Blue Mark production. Nenechajte si ujsť nezameniteľnú atmosféru plesu, ktorého návštevníkov v minulých ročníkoch zabávali aj hviezdy ako Helena Vondráčková, Peter Cmorik, Natália Hatalová a ďalší. Fotogalériu z minulého ročníka nájdete v našom staršom článku.

Informácie a predaj vstupeniek nájdete na webovej stránke Bluemark.sk , ale aj na Facebooku Zvolenského plesu a na tel. čísle 045 532 01 24 alebo 0905 804 852.

Fotogaléria