Fašiangové obdobie je v plnom prúde a s ním prišla aj dlho očakávaná plesová sezóna. Minulú sobotu sa v Hoteli Poľana uskutočnil už druhý ročník Zvolenského plesu.

IMG_0102Hlavnými hosťami boli niektajší superstaristi Natália Hatalová a už päťnásobný Slávik Slovenska Peter Cmorík. O moderovanie sa postaral herec Radoslav Kuric, ktorý zahájil tento slávnostný večer piesňou z filmu Kdyby tisíc klarinetů – Babetta. Ďalšími hosťami boli tanečné dvojice Natália Glosíková a Matej Chren a tiež Nikola Petrová a Adrian Belko. Vystúpila aj tanečná skupina Missyfellaz a hudobná skupina Olšiakovci a DJ Laco Hradský.

“Program bol podľa mojich očakávaní, štandardne vynikajúci, vyberal som tak účinkujúcich a aj robil dramaturgiu, aby si mohli nájsť to svoje všetci. Aj tí, čo chceli tancovať spoločenské tance a aj milovníci moderných rytmov. Parket bol stále plný a spevákom sa dobre spievalo, pretože mali bezprostrednú odozvu na svoj výkon,” zhodnotil organizátor plesu Ján Kubiš.

Ten tradíciu Zvolenského plesu založil minulý rok v nadväznosti na predchádzajúce oldies plesy. “Úvod bol vskutku grandiózny, veď sa oň postarala hádam najväčšia hviezda našich pódií, Helena Vondráčková,” zaspomínal na prvý ročník plesu Kubiš. Hostia ale ľutovať nemuseli ani tento rok. Atmosféru už približuje naša fotogaléria a videozostrih.