Úvodné kolo castingov do prvého ročníka súťaže krásy Miss Underwear sa chýli ku koncu. Dievčatám, ktoré majú záujem zapojiť sa a ešte tak neurobili, zostávajú na prihlásenie už len necelé dva dni. Následne porota vyberie 30 najkrajších, ktoré postúpia do druhého kola.

Súťaž krásy Miss Underwear v nedeľu 14. augusta uzavrie prvé kolo castingov. V ňom sa môžu dievčatá prihlásiť prostredníctvom internetu, zaslaním svojich fotografií s krátkym textom o sebe na mailovú adresu miss.underwear2011@gmail.com. Následne bude odbornou porotou vybraná 30-tka najkrajších, ktoré 20. augusta v živom druhom kole zabojujú o postup do finálovej dvanástky. Po krátkej príprave a sústredení príde nakoniec na rad veľké finále v podobe slávnostného galavečera, na konci ktorého spoznáme meno prvej Miss Underwear 2011.

Zasiahnuť do diania pritom môžete aj vy. Hlasovanie o Miss Sympatia 2011 prebieha bez ohľadu na výber poroty a svoj hlas teda môžete priradiť ktorémukoľvek z prihlásených dievčat. Stačí, keď na facebookovej stránke súťaže (“Miss Underwear 2011″) označíte fotku slečny, ktorá sa vám najviac páči, ako “páči sa mi” resp. “like”. Za Miss Sympatia môžete hlasovať do 31. augusta 2011.

Do Miss Underwear 2011 sa prihlásilo doposiaľ 43 súťažiacich z celého Slovenska, medzi ktorými však chýbajú dievčatá zo Zvolena. Viac o súťaži sa dozviete tiež v našom staršom článku.

Miss Underwear 2011 organizuje prestížna európska modelingová agentúra Le Desir, ktorá na Slovenskom trhu pôsobí od apríla tohto roku. Svoju činnosť započala prestížnymi foteniami v exkluzívnych priestoroch dvoch najluxusnejších hotelov v Bratislave, v Kempinski Hotel River Park a Radisson Blu Carlton Hotel. Viac o nej sa dozviete na jej oficiálnej stránke.