Prvý ročník súťaže krásy Miss Underwear 2011 začína. Nádherné dievčatá z celého Slovenska túžiace po titule kráľovny krásy majú možnosť zaregistrovať sa do 14. augusta 2011. Dvanásť najkrajších sa následne predstaví počas slávnostného galavečera v Banskej Bystrici.

„Miss Underwear je súťaž krásy, ktorá by mala vyzdvihovať ženské krivky a mala by byť oslavou ženského tela,“ predstavuje podujatie organizátor Miroslav Kuruc, ktorý vzápätí dodáva: „Je to nový projekt, ale dovolím si tvrdiť, že má veľkú perspektívu. Chceme aby sa táto súťaž krásy stala obľúbenou a populárnou, a to nie len u ženského pohlavia. Miss Underwear by mala mať dokonale skombinované prvky ženskosti, prirodzenej krásy, charizmy, a samozrejme potrebnú dávku sebavedomia, čo je neodmysliteľná súčasť všetkých súťaží krásy.“

Zapojiť sa pritom môže každá slobodná, bezdetná žena slovenskej národnosti vo veku od 17 do 23 rokov s výškou nad 165 cm, ktorá najneskôr do 14. augusta na miss.underwear2011@gmail.com pošle svoje fotografie aj so základnými informáciami. Zo všetkých zúčastnených nakoniec odborná porota vyberie 12 najkrajších, ktoré vo finále zabojujú o tituly 2. Vicemiss Underwear, 1. Vicemiss Underwear a Miss Underwear.

Súčasťou finálového galavečera bude:

– promenáda v spodnej bielizni

– promenáda v nočnej košielke

– promenáda v šatách

– voľná disciplína spojená s rozhovorom.

Pre víťazky sú pripravené ceny v hodnote presahujúcej 4 000 € a pre kráľovnú krásy aj pracovná zmluva s modelingovou agentúrou Le Desire.

Príjemným spestrením súťaže je tiež interaktívna časť na internete. Prostredníctvom facebook-stránky „MISS UNDERWEAR 2011“ si fanúšikovia zvolia svoju Miss Underwear Sympatia. Stačí, keď fotografiu svojej favoritky odznačia „Like“ resp. „Páči sa mi“. Štyria z hlasujúcich nakoniec vyhrajú po dve VIP vstupenky na slávnostný galavečer.

Miss Underwear 2011 organizuje prestížna európska modelingová agentúra Le Desire, ktorá na Slovenskom trhu pôsobí od apríla tohto roku. Svoju činnosť započala prestížnymi foteniami v exkluzívnych priestoroch dvoch najluxusnejších hotelov v Bratislave, v Kempinski Hotel River Park a Radisson Blu Carlton Hotel. Viac o nej sa dozviete na jej oficiálnej stránke.