Tuning Club Zvolen zorganizoval počas uplynulého víkendu už 8. ročník Tunning Grill Party na letisku v Dobrej Nive. Podujatie lákalo nielen na preteky áut v šprinte či slalome, ale aj na nevídanú exhibíciu.

Tisícky zvedavcov a milovníkov rýchlych áut a silných motorov sa počas uplynulého piatka a soboty zišli na letisku v Dobrej Nive. Počas dvoch dní sa v súťažiach v šprinte predstavila približne stovka zúčastnených skúsenejších i amatérskych pretekárov, ktorým bolo pripravených na plnej štartovnej listine sekundovať na mieste hneď ďalších dvadsať náhradníkov. Súťaží v slalome sa zúčastnilo 60 pretekárov.

Celkovo však organizátori odhadujú počet áut, ktoré do Dobrej Nivy prišli až na 1,5 tisíca. Pre množstvo divákov bol okrem automobilového programu pripravený aj sprievodný napríklad hudobný program až do neskorých nočných hodín.

Spestrením bola napríklad exhibičná šou motocyklového kaskadéra Zoltána Angyala z Maďarska.

„Zoltán Angyal patrí medzi top desať motocyklových kaskadérov, ktorý nám predviedol napríklad nočnú ohňovú šou. Celkom sa predviedol až na troch rozličných motocykloch,“ priblížil organizátor podujatia Miroslav Rievaj z Tuning Club Zvolen.

Práve šou maďarského jazdca sme zaznamenali aj v našej fotogalérii. Ďalšie fotografie z akcie nájdete napríklad na facebooku podujatia.