Predstavte si miesto, kde sa lahodné drinky, exotické grilované špeciality a nádherný výhľad na mesto spoja do nezabudnuteľného zážitku. Do zážitku ako z ostrova Bali. V Little Bali vo Zvolene to dokázali a prinášajú pre svojich hostí novinku – Bali Club.

Táto letná terasa, bar s výhľadom na mesto, ponúka atmosféru ako z indonézskeho ostrova. Teraz v letnom šate.

Zažite Bali na Slovensku

Little Bali je unikátny projekt, ktorý spája Bali Bistro, balijské masáže, Bali art a priestory na cvičenie jogy, či rôzne iné eventy. A to všetko pod jednou strechou, len pár krokov od zvolenského námestia. Je to fúzia toho najlepšieho, čo tento indonézsky ostrov môže ponúknuť. Posledným „dieťaťom“ tohto projektu je Bali Club – nová letná terasa s výhľadom na mesto.

Autentická balijská atmosféra pre všetkých

Bali Club poskytuje návštevníkom možnosť zažiť autentickú atmosféru Bali. Tento nový priestor prináša jedinečný exotický dizajn a výnimočnú energiu, ktorá vás prenesie tisíce kilometrov ďaleko.

„Musím veľmi pochváliť drinky a jedlo – všetko bolo veľmi chutné. Hlavne atmosféra je jedinečná, človek má naozaj pocit, že je v inom svete a nie v centre Zvolena. Atmosféra je tu skutočne úžasná,“ hovoria spokojní hostia.

Nový život a nové začiatky

Bali Club má ambíciu vytvoriť pre svojich hostí oázu pokoja a radosti, kde si môžu vychutnať nádherné západy slnka s osviežujúcim letným drinkom v ruke. Atmosféra plná pohody je doplnená o lahodné indonézske jedlá, ktoré verní hostia Little Bali už dobre poznajú.

Otvorenie Bali Clubu má pre jeho majiteľa, Júliusa Polónyiho, osobitný význam. „Dnes je pre mňa výnimočný deň, pretože sa mi narodil syn Tomáš. Je to určitá symbolika toho, že vzniklo niečo nové a úžasné – nielen v mojom živote, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí sem prídu,“ hovorí hrdý čerstvý otec.

Bali Club: Miesto stretnutí a letného relaxu

Bali Club je miesto, kde sa snúbi exotika s pohostinnosťou. Každý návštevník tu môže prežiť nezabudnuteľné chvíle v jedinečnej atmosfére priamo v centre Zvolena. Je to miesto na relax a stretnutia, kde sa zrazu ocitnete na exotickom ostrove Bali.

Little Bali a Bali Club nájdete na ulici Andreja Sládkoviča 92/9 vo Zvolene.