Radi cestujete do exotických krajín? Aj medzi Slovákmi sa veľmi často skloňuje ,,dovolenka na Bali“. Jeden z najpopulárnejších indonézskych ostrovov navštevujú milovníci gastronómie, surfovania či fanúšikovia hinduistickej kultúry.

,,Ostrov bohov“ má čo ponúknuť aj milovníkom relaxu a regenerácie tela v podobe tradičnej masáže. Nemusíte ani baliť kufre, ani platiť horibilné sumy – Little Bali vo Zvolene vám tento jedinečný zážitok teraz ponúka v exkluzívnej cene.

Veľký vplyv na ostrov bohatý na prírodné suroviny zanechali obchodníci či misionári, hlavne z krajín ako India, Blízky východ, Čína alebo posledný kolonizátor pred osamostatnením – Holandsko. Masážne techniky, ktoré sa na Bali používajú, pochádzajú z tradičnej indickej medicíny ajurvédy a čínskej akupresúry. Vystihuje ich jemný tlak pomocou palcov a dlaní a dlhé ťahavé pohyby. Táto kombinácia pomáha upokojiť stuhnuté a boľavé svaly spôsobené každodennými činnosťami.

Liečivá masáž z exotického ostrova

Oproti thajskej masáži je balijská masáž síce menej známa, ale rovnako ponúka množstvo zdravotných výhod. Nemusia sa jej báť ani ľudia s nízkym prahom bolesti. Čo odlišuje túto masáž od iných typov masáží, je zakomponovanie strečingových techník, ktoré zvyšujú svalovú flexibilitu, zmierňujú stuhnutosť, obnovujú rovnováhu tela a poskytujú dlhodobú úľavu od bolesti. Jedným z charakteristických aspektov masáže je použitie aromaterapeutických olejov. Nielen, že tieto upokojujúce esenciálne oleje môžu vytvoriť neodolateľne príjemnú vôňu, ale ich liečivé ,,výpary“ zmierňujú stres a podporujú väčšie zrelaxovanie. Masáž sa zameriava na energetické body umiestnené na nohách, rukách a tvári a má celkový liečivý účinok na telo, ktorému zmierňuje napätie a zároveň zlepšuje krvný obeh v celom systéme.

Ponuka, ktorá sa neodmieta

Ak ste doteraz váhali z finančných dôvodov, či jednu z piatich typov masáži v Little Bali absolvujete, máme pre vás skvelú správu. Stačí, ak sa na recepcii preukážete občianskym preukazom, že ste z okresu Banská Bystrica, Zvolen či Žiar nad Hronom a automaticky sa vám odrátajú desiatky eur z pôvodnej ceny:

Tradičná balijská masáž (1 hod.) využívajúca jemné dotyky aj pevné tlakové techniky za použitia vami vybratého olejčeka, sa tak zo sumy 74,50 € zníži len na 49 €. Tradičná aroma masáž s použitím teplého masážneho oleja vychádza po zľave len 59 € z pôvodných 84,50 €. Tieto dva typy masáží si viete vychutnať aj vo dvojici, a hneď máte ušetrené na dobrý obed či večeru. Ak vás trápia stuhnuté svaly v oblasti krku, šije či chrbta, ich 30-minútovým rozmasírovaním pocítite ,,úľavu“ vy aj vaša peňaženka –  z pôvodných 39,50 € zaplatíte len 29 €. V jej párovej verzii zo 79 € sa zníži cena na 58 €. Balijská masáž sa zameriava nielen na vaše svaly, ale aj na chodidlá. Ich polhodinová reflexná masáž stojí len 24 € z pôvodných 35,50 €. Rezervujte si masáž ešte dnes.

Little Bali vo Zvolene je konceptom štyroch elementov, ktoré vedia pozitívne ovplyvniť vnímanie sveta a priniesť aj v tejto uponáhľanej dobe kúsok pokoja a dobrej nálady na každý deň. Okrem umenia, vynikajúcej indonézskej gastronómie a jogy, vám chce sprostredkovať svet masáží prostredníctvom originálnych balijských terapeutov. Využite, že sú len ,,na skok“,  od vás a  vyskúšajte jedinečný zážitok prameniaci z osobitej kombinácie tradičných masážnych techník na Bali. A nezabudnite sa pripomenúť, že ste zo stredoslovenského regiónu, nech sa vám to aj finančne oplatí.