TS SNG (Stanislava Kočišová) | 13.7.2020

Zvolenský zámok ožije Nocou nezabudnuteľných svetových reklám

Nádvorie Zvolenského zámku v piatok, 31. júla zažije Noc nezabudnuteľných svetových reklám. Podujatie odštartuje o 21.00 hod, a vstupné naň je vo výške štyroch eur.

Po roku na nádvorie Zvolenského zámku opäť zavíta Peter Konečný, šéfredaktor portálu kinema.sk. Po minuloročnej prehliadke najlepších svetových videoklipov tentokrát predstaví svoj výber najzaujímavejších televíznych a filmových reklám.

Návštevníkom priblíži viac ako 150 reklám, ktoré považuje za výnimočné v symbióze kreatívy a prevedenia. Pozrieť si budete môcť najoceňovanejšie kreatívy, zakázané koncepty, komparatívne provokácie, najlepšie virálne a gerilové videá a samozrejme najvtipnejšie reklamné kampane. Zhodnotené budú aj aktuálne reklamné novinky a organizátori veria, že počas tohto večera určite nebude chcieť nikto otrávene prepínať.

Vstupenky budú v predaji v deň podujatia od 20.00 hod, pri vstupe na Zvolenský zámok. V prípade záujmu si ich môžete rezervovať už teraz, a to buď na mailovej adrese stanislava.kocisova@sng.sk alebo na telefónnom čísle 045/24 53 001. Rezervované vstupenky je potrebné vyzdvihnúť najneskôr 30 minút pred začiatkom prednášky. V prípade nepriaznivého počasia bude prednáška presunutá do zámockej kaplnky.