Marek Ďaloga, Lukáš Škrečko a Vladislav Baláž si možno hokejovú sezónu ešte predĺžia. Po tom čo so svojím tímom stroskotali v prvom kole Play-off s konkurenčnou Banskou Bystricou, zaujali svojimi výkonmi aj trénera slovenskej hokejovej reprezentácie.

Marek Ďaloga bol oporou zadných radov, Lukáš Škrečko zastával svoje miesto v bránke veľmi zodpovedne a Vladislav Baláž sa prezentoval hlavne v útočných akciách. Čo sa týka štatistík, zvolenský brankár Lukáš Škrečko obsadil po základnej časti solídne druhé miesto s 93,8% úspešnosťou zásahov. Útočník Vladislav Baláž sa strelecky presadil 21 krát a vyslúžil si pozíciu najlepšieho klubového strelca. Oporou Zvolenčanov bol v Play-off bezpochyby Marek Ďaloga, ktorý aj napriek svojmu nízkemu veku upútal nášho reprezentačného trénera.

Dlho očakávané majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa nezadržateľne blížia a Glen Hanlon sa snaží vytvoriť kvalitný tím. Okrem Zvolenčanov sa do nominácie zmestili aj brankár Slovana Branislav Konrád a útočník Dukly Trenčín Radoslav Tybor. V súčastnosti prebieha príprava päťnástich hráčov v Trenčíne a vyvrcholí dvojzápasom vo Fínsku. Prvý reprezentačný kamp tvoria predovšetkým hráči KHL, českej extraligy a fínskej SM-ligy . Všetkých bez ohľadu na klubovú príslušnosť čaká tvrdá a systematická príprava počas ktorej sa súčasný počet hokejistov zúži. Všetko ale závisí od diania v NHL, KHL a európskych súťažiach. Glan Hanlon tvrdí, že veľa hráčov zo súčasnej nominácie bude aj v záverečnej fáze výberu na Majstrovstvá sveta.