Zážitok z nočného behu pri splne mesiaca si tento rok naplno vychutnalo už 1117 bratislavských a 255 košických bežcov. Po oboch úspešných podujatiach sa organizátori z agentúry Quinta Essentia rozhodli do tretice pripraviť tento neobyčajný zážitok aj na strednom Slovensku.

nocny behV nedeľu 16.októbra 2016, sa pri splne mesiaca môžete postaviť na štart o 19.00 hod pod Zvolenským zámkom aj vy. Trať dlhá 8 km povedie od zámku po Dobronivskej ceste, Pod dráhami okolo zimného štadióna, cestou Na Pustý hrad až na Pustý hrad.

Povinnou výbavou pre každého bežca je čelová lampa, rovnako organizátori odporúčajú mať na sebe reflexné prvky. Generálny partner behu O2 zabezpečí každému bežcovi reflexnú pásku a na značenú trať budú dohliadať organizátori behu z agentúry Quinta Essentia.

Ocenení budú prví traja bežci v oboch kategóriách.  Organizátori pripravujú pre každého bežca, ktorý dobehne do cieľa účastnícku medailu. A tiež pre všetkých účastníkov behu bude v cieli pripravené občerstvenie vrátane ovocia, vody a mussli tyčinky.

Registrácia na nočný beh s čelovkou prebieha cez bežecký portál Beh si ty, Powered by O2 , ktorý je už dostupný aj ako mobilná aplikácia. Môžete tak sledovať všetky aktuálne informácie o podujatiach, registráciu na nové bežecké eventy a tiež kalendár podujatí na celý rok.