Autorizovaný predajca značky Peugeot má pre stálych, ale aj nových zákazníkov pripravené lákavé akcie. Vyberte si aj vy zo širokej ponuky vozidiel za bezkonkurenčné ceny.

História značky Peugeot začala v roku 1801, keď bratia Jean-Pierre II a Jean-Frédéric založili firmu Peugeot Frères. Rodina Peugeot sa okrem výroby kávových mlynčekov venovala aj iným priemyselným činnostiam, ako sú pásové píly, pružiny a konštrukcie dáždnikov. V roku 1889 predstavili svoje prvé auto, parnú trojkolku Serpollet-Peugeot. Peugeot sa neskôr stal známym pre jedinečný zážitok z jazdy a bezpečné modely vozidiel, čím sa stal jednou z najpredávanejších automobilových značiek.

V roku 2024 sa Peugeot zamerie na elektromobily, vrátane modelov e-308 a e-408, a predstaví tretiu generáciu kompaktného SUV 3008 s novou podvozkovou platformou STLA, ktorá podporuje elektrický pohon a mild-hybridné motory. Model Peugeot 5008 bude tiež smerovať týmto smerom.

Zvolenský autorizovaný predajca značky Peugeot, predajňa AUTO PRINT, má okrem noviniek v ponuke aj širokú ponuku skladových vozidiel, ktoré nájdete na TOMTO LINKU.

Vozidlá sú pripravené poskytnúť vám nielen prvotriedny komfort, ale aj neprekonateľný štýl a výkon. Každý model bol starostlivo vybraný, aby spĺňal najvyššie štandardy kvality a inovácií, ktoré od značky Peugeot očakávate. Či už hľadáte dynamický mestský automobil alebo robustné rodinné vozidlo, nájdete ho v AUTO PRINT.

Pozrieť celú ponuku

Navštívte AUTO PRINT vo Zvolene a objavte jedinečné kombinácie výbavy, farieb a špecifikácií. Nezmeškajte svoju šancu vychutnať si jazdu vo vašom novom Peugeote – váš ideálny spoločník na cesty čaká!

Využiť tiež môžete výhodné mesačné splátky pri kúpe vášho vysnívaného vozidla na leasing, keďže jej konečná splátka vrátane DPH je nižšia než kedykoľvek predtým.

Sledujte nás aj na našom Instagrame nech vám neuniknú naše novinky.

Zážitok na cestách vás čaká! Dohodnite si stretnutie a predvádzaciu jazdu. Stačí nás kontaktovať:

Ing. Dominika Dlhopolec
0917 172 203
ddlhopolec@autoprint.sk