Polícia vo Zvolene sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 37-ročnom Petrovi Bartíkovi z Dolného Badína.

Peter Bartík, ZVNezvestný 22. novembra 2014 o 11.30 hodine odišiel z miesta trvalého bydliska do Banskej Štiavnice na jazero Počúvadlo a doposiaľ nepodal o sebe a ani o svojom pobyte žiadne informácie. V nedeľu (23.11.) o 12.00 hodine bolo nájdené osobné motorové vozidlo Škoda Felícia, ktorého je vlastníkom, nájdené v katastri obce Kozí Vrbovok v okrese Krupina pri priehrade komplet zhorené. Uvedené vozidlo používal iba nezvestný. Nezvestný je gambler a má dlžoby. Pri sebe mal mobilný telefón a osobné doklady.

Popis osoby: je vysoký 182 cm, štíhlej postavy, má hnedé krátke vlasy, modré oči, na zápästí ľavej ruky má jazvu dlhú 3 cm.

Popis oblečenia: nezvestný mal naposledy na sebe oblečené čierne rifle, červenú mikinu, čierny kožený kabát, obuté mal botasky Adidas.

Polícia žiada verejnosť, aby akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158.