Základ je vychovať si talenty už od malička. Postupom času stúpa kvalita a na povrch sa dostávajú nové hokejový hviezdy. To je hlavným cieľom hokejových prípravok.

Orange minihokej tour 2011 je turnaj, ktorý zahŕňa žiakov do 10 rokov z hokejových prípravok z celého Slovenska. Celkovo sa turnaja zúčastnilo 720 chlapcov a dievčat vo veku od 10 rokov. V nedeľu 17.apríla sa uskutočnilo na novo zrekonštruovanom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave finálové kolo, ktorému predchádzali semifinálové kolá. Vo finálovom kole boli žiaci z prípravok z Dubnice, Bratislavy (Slovan a Ružinov), Spišskej Novej Vsi, Košíc a naši žiaci zo Zvolena. V skupine si naši žiaci poradili so žiakmi z Košíc ale nestačilo na jedného z favoritov žiakov Slovan. Týmto sa zvolenskí žiaci dostali do súboja o tretie miesto s HK Ružinov Bratislava.

Vyrovnaný zápas v riadnom hracom  čase skončil remízou a tak nasledovali nájazdy. V nájazdoch sa Zvolenu nepodarilo ani raz skórovať a tak si odnášajú z Orange minihokej tour 2011 4.miesto. Víťazmi turnaju sa stali žiaci Dubnice.

Konečné poradie 3.ročníka Orange minihokej tour v Bratislave 2011:

  1. Dubnica
  2. Slovan Bratislava
  3. Ružinov Bratislava
  4. 4. HKM Zvolen
  5. Spišská Nová Ves
  6. Košice