Po troch kolách, ktoré sa uskutočnili v Malackách, Žiline a Spišskej Novej Vsi, sa Slovenský Skateboardový Pohár blíži do svojho konca. Tento rok sa môžete tešiť opäť na dvojdňové finále, na ktorom sa určite nestihnete nudiť. Finále aktuálnej série odštartuje v piatok 14. septembra vo večerných hodinách.

V piatok sa môžete tešiť na skvelé DC Bestricky, Jameson Barrel contest, speedtrick contesty, pekelný deathrace a množstvo ďalších zábavných súťaží pre skejťákov, ale aj divákov. Prvý deň sa určite po zotmení neskončí a do neskorých hodín vám naservíruje tie najväčšie hip-hopové pecky DJ Frenkee.

V sobotu si môžete vychutnať Finálový Skate Jam a Cash for Tricks, kde budete mať možnosť vyhrať množstvo peňazí na večernú afterparty, ktorá bude takisto prebiehať priamo v skateparku. Počas soboty odohrajú koncerty kapely akými sú napríklad Fyasco, Hrobar, Jakubysko a Absolútna Nula. Celým dňom bude sprevádzať DJ Jago a po skončení koncertov sa môžete tešiť na DJ set v podaní štyroch DJov.

Počas obidvoch dní nebude chýbať pivo, jedlo, zásoby Jameson drinkov, aktivity pre divákov, chill zóna a množstvo ďalšieho, čo ku skateboardingu patrí. A ako bonus, stanovanie v skateparku je viac než povolené. Viac informácií nájdete na facebookovej udalosti.