ZlavaDna.sk, PR článok | 27.4.2011

ZlavaDna.sk od apríla už aj v Banskej Bystrici a vo Zvolene

Získať lákavé ponuky z atraktívnych oblastí s cenovou výhodou od 50 do 90% je vďaka systému kolektívneho nakupovania už viac ako mesiac realitou aj v banskobystrickom regióne. Kolektívne nakupovanie zažíva v tomto období celosvetový boom a dôvod je jednoduchý – len vďaka tomuto systému dokáže zákazník získať zľavy až do výšky 90%. Na najnavštevovanejšom portáli hromadných zliav na Slovensku – získajú obyvatelia banskobystrického regiónu množstvo tipov na trávenie voľného čas“, hovorí Zdenko Hoschek, konateľ ZlavaDna.sk.

Kde sa vzali hromadné zľavy

Ako to už býva, na počiatku rozšírenia vzniku svetovému fenoménu bol vydarený experiment. Dve pizze za cenu jednej na americkej stránke Groupon zaznamenali taký úspech, že podnietili tvorcov stránky prinášať nové zľavy každý deň. Nová forma nakupovania, vďaka ktorej je možné získať skutočne atraktívne zľavy sa aj u nás stala veľmi rýchlo populárnou. ZlavaDna.sk vďaka zázemiu sesterských portálov Obedovat.sk, Relaxovat.sk, Nakupovat.sk a ďalších dokáže svojim zákazníkom ponúkať skutočne širokú škálu akcií z ktorých si vyberie naozaj každý. Podmienkou ponuky z každej oblasti – gastronómia, krása, zdravie, cestovanie, relax, auto, ubytovanie a iné je garantovaná minimálna zľava 50%. Aj vďaka tomu sa portálu ZlavaDna.sk podarilo za pol roka svojho pôsobenia na Slovensku ušetriť svojim zákazníkom neuveriteľných 3 189 233€.

Získať zľavu je jednoduché

Získať atraktívnu zľavu je naozaj jednoduché. Z pohodlia svojho domova alebo kancelárie si stačí vybrať ponuku, ktorá vás zaujala a uhradiť sumu cez ponúkané platobné systémy. Veľmi ľahko sa tak môžete pridať k desaťtisícom Slovákov, ktorí denne vyhľadávajú medzi ponukami na večeru v kvalitných reštauráciách, procedúrami v salónoch krásy, masážami, kryokomorami, alebo víkendovými pobytmi v útulných penziónoch a hoteloch. A aby vám neunikla už žiadna ďalšia príťažlivá ponuka, stačí sa zaregistrovať na www.zlavadna.sk a čerstvé novinky vám budú chodiť niekoľkokrát týždenne priamo do vašej emailovej schránky. Nezabudnite, že ZlavaDna.sk vám ponúka možnosť kupón aj darovať a potešiť tak svojich blízkych.

Vyhrajte s portálom BBonline.sk kredit na portáli ZlavaDna.sk – zapojte sa do našej súťaže!