ZVonline.sk, TS Wanted | 24.6.2020

Záverečná show tanečnej školy Wanted už najbližší štvrtok

Hoci sme tento rok museli oželieť mnoho tradičných podujatí, záverečnú show tanečnej školy Wanted pandémia koronavírusu neohrozila. Vo Zvolene sa uskutoční vo štvrtok, 25. júna so začiatkom o 18-tej hodine v kine Podborová.

Tanečná škola Wanted ukončuje už po štrnásty krát úspešnú tanečnú sezónu, počas ktorej venovala čas deťom a mládeži v ich voľnom čase. Rozvíjali ich nadanie a výchovne pôsobili v rámci pravidelnej tréningovej činnosti, workshopov, sústredení, vystúpení a súťaží.

V takmer hodinovom hip – hopovom tanečnom programe diváci uvidia všetky výkonnostné skupiny wanteďákov vo veku od šesť do dvadsať rokov.

Záverečnú show spestria i exhibičné tanečné vystúpenia, freestyle sólisti, ako aj viaceré hip hopové choreografie. Vstupné na program je dobrovoľné. Kapacita miest je obmedzená a vstupenky si môžete rezervovať na adrese tswanted.office@gmail.com. Vstup do sály bude možný najskôr 15 minút pred začatím show a jej organizátori divákov prosia o dodržiavanie bezpečnostných hygienických nariadení. Počas trvania celého programu je nevyhnutné mať prekryté horné dýchacie cesty.