Hoci sme tento rok museli oželieť mnoho tradičných podujatí, záverečnú show tanečnej školy Wanted pandémia koronavírusu neohrozila. Vo Zvolene sa uskutoční vo štvrtok, 25. júna so začiatkom o 18-tej hodine v kine Podborová.

Tanečná škola Wanted ukončuje už po štrnásty krát úspešnú tanečnú sezónu, počas ktorej venovala čas deťom a mládeži v ich voľnom čase. Rozvíjali ich nadanie a výchovne pôsobili v rámci pravidelnej tréningovej činnosti, workshopov, sústredení, vystúpení a súťaží.

V takmer hodinovom hip – hopovom tanečnom programe diváci uvidia všetky výkonnostné skupiny wanteďákov vo veku od šesť do dvadsať rokov.

Záverečnú show spestria i exhibičné tanečné vystúpenia, freestyle sólisti, ako aj viaceré hip hopové choreografie. Vstupné na program je dobrovoľné. Kapacita miest je obmedzená a vstupenky si môžete rezervovať na adrese tswanted.office@gmail.com. Vstup do sály bude možný najskôr 15 minút pred začatím show a jej organizátori divákov prosia o dodržiavanie bezpečnostných hygienických nariadení. Počas trvania celého programu je nevyhnutné mať prekryté horné dýchacie cesty.