Spevácka formácia T.R.J.O.F uvádza svoju prvú tour Slovenská zámocká a hradná T.R.J.O.F. tour 2012. Koncertné turné začína prvým koncertom na Zvolenskom zámku už v nedeľu 1.júla 2012 o 19.00 h.

Publikum sa môže tešiť na zážitok plný svetových muzikálových melódií v podaní speváckeho tria T.R.J.O.F. s orchestrom štátnej opery Banská Bystrica pod vedením orchestrálneho majstra Michala Hudáka- Neosolium String Quartet. Hudobný hostia večera Svetlana Sarvašová a Mirka Partlová.

Slovenské hrady, zámky, podhradia a kaštiele zažijú atmosféru európskych šľachtických sídiel. Hudobný sviatok kultúrneho spojenia Slovenska a sveta – najslávnejšie a najpopulárnejšie skladby európskych pódií, popmuzikálových, šansónových a popoperných diel oživia starobylé múry Slovenska.

T.R.J.O.F & Mirka Partlová & Neosolium String Quartet –slovenskí hudobníci z európskych hudobnodramatických javísk v sérii tridsiatich koncertov na Slovensku. Svetové hity súčasnosti – Caruso, Con Te Partiro, Notre Damme, Romeo & Júlia, Rodná zem, osobností Sting, Lara Fabian, Bocelli, a mnohých ďalších, v interpretácii troch vynikajúcich spevákov Igora Šimega, Tomáša Horvátha a Petra Makranského – sólistov spevoherných slovenských aj českých produkcií, s výnimočným aranžmán medzinárodne uznaného dirigenta a aranžéra Ľubomíra Dolného, sú nielen zábavno umeleckou šou. Koncertný projekt je zážitkom, ktorý dopĺňajú orchestrálny hráči európskych operných domov v telese Neosolium String Quartet pod vedením aktuálneho koncertného majstra Viedenskej štátnej opery, primáriusa Michala Hudáka. Skutočná dáma slovenskej hudobnej scény Svetlana Sarvašová spievajúca herečka slovenských javísk, či žiariaca princezná slovenskej seriálovej a muzikálovej tvorby Miroslava Partlová, okorenia príbeh letnej romantickej noci.
Slovenská zámocká a hradná T.R.J.O.F. tour 2012 inšpirovala hudobníkov, grafikov a filmárov.
Diela v temer štrnástich jazykoch ponúkajú temer tridsiatim tisícom divákov objaviť európsky zážitok vo večernej atmosfére slovenských historických skvostov.