ŠKODA SNOW SHOW 2012 je seriál podujatí, ktoré už po šiestykrát prinášajú na svahy najlepších slovenských stredísk poriadnu zábavu. Vďaka generálnemu partnerovi Škoda Auto Slovakia, v spolupráci s ktorým sa organizuje už štvrtý ročník SNOW SHOW, organizátori spestrujú víkendy počas zimnej sezóny v najnavštevovanejších a najpopulárnejších slovenských lyžiarskych strediskách.

V tomto roku je navyše SNOW SHOW spojené s mimoriadne významnými podujatiami. Konkrétne Európskym pohárom v disciplíne paralelný slalom (14-15.1.2011, Vrátna Freetime zone) a Svetovým pohárom v disciplíne Slopestyle (4.-5.2.2011, Jasná, Chopok Sever) a v závere taktiež s piatym ročníkom hudobného a filmového festivalu SNOW FEST (9-11.3.2011, Jasná Chopok Juh).

V priebehu tejto sezóny budú pre návštevníkov pripravené na prezentáciu a testovanie vozidlá typu Škoda Yeti. Prezentáciu portfólia Škoda Auto Slovakia dopĺňajú rôzne súťažné aktivity, v ktorých bude možné vyhrať zapožičanie vozidiel Škoda s plnou nádržou na víkend a vecné ceny. Návštevníci lyžiarskych stredísk si budú môcť v rámci projektu SNOW SHOW taktiež otestovať lyže a snowboardy značky HEAD, vyskúšať okuliare značky BOLLÉ a športové oblečenie značky TRIMM. V Demänovka bare sa budú môcť návštevníci zohriať vynikajúcimi horúcimi miešanými nápojmi. Pre našich najmenších bude v každom stredisku zo seriálu SNOW SHOW čakať zajačik QYICKY s NESTLE cerealiami a inými dobrotami.

Celá séria SNOW SHOW je sprevádzaná vlastným DJ-om a športovým moderátorom Tomaggiom, ktorý vás prevedie športovými súťažnými aktivitami, akými sú beh na snežniciach, preťahovanie sa lanom či guľovanie maskota. O vytvorenie nezabudnuteľnej hudobnej atmosféry sa stará hlavný mediálny partner, medzi mladými jedno z najobľúbenejších rádií – Europa 2.

Zostávajúce podujatia SNOW SHOW 2012

14.1.2012, Vrátna Freetime zone, Snow Show spojená s Európskym pohárom v snowboarde – paralelný slalom, 7.ročník, koncerty, afterparty
28.1.2012, Salamandra resort
4.2.2012, Jasná Sever, Svetový pohár v snowboarde, disciplína slopestyle
18.2.2012, Park Snow Donovaly
25.2.2012, Mýto ski centrum
3.3.2012, Salamandra resort
10.3.2012, Jasná Chopok Juh, Snow Show spojená so SNOW FESTom, 5 ročník hudobného festivalu spojený s ultimátnym freestylovým pretekom v disciplíne BIG AIR na lyžiach.