Už jubilejný piaty ročník úspešného športovo–kultúrneho projektu SNOW SHOW čaká návštevníkov vybraných lyžiarskych stredísk. 5. ročník SNOW SHOW je tiež charakteristický spojením s dvoma Európskymi pohármi v disciplíne  paralelný slalom (5-6.2.2011, Vrátna Freetime zone) a Slopestyle (19-20.1.2011, Jasná, Chopok Sever)  a tiež spojením so 4. ročníkom hudobného a filmového festivalu SNOW FEST (11-13.3.2011, Jasná Chopok Juh).

Ako nám uviedol organizátor SNOW SHOW Martin Hrbáň, hlavnou myšlienkou podujatia je spoločne s generálnym partnerom akcie, spoločnosťou Škoda Auto Slovensko, spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2011 v najnavštevovanejších a najpopulárnejších slovenských lyžiarskych strediskách.

„Sme zástancami prístupu, že návštevníkovi lyžiarskeho strediska by mal byť ponúknutý  komplexný nielen športový, ale aj spoločenský a kultúrny zážitok. Počas uplynulých 2 sezón sme v lyžiarskych strediskách prezentovali automobily  Škoda Octavia a Škoda Yeti. V priebehu tejto sezóny budú pre návštevníkov pripravené na prezentáciu a testovanie opäť vozidlá typu Škoda Yeti. Prezentáciu portfólia Škoda Auto Slovakia dopĺňajú nafukovacia hokejová aréna o rozmeroch 5 x 9m a rôzne súťažné aktivity, v ktorých bude možné vyhrať zapožičanie vozidiel Škoda na víkend a vecné ceny,“ povedal o akciách počas podujatia Hrbáň.

Návštevníci lyžiarskych stredísk si budú môcť v rámci projektu SNOW SHOW taktiež otestovať lyže a snowboardy značky HEAD, vyskúšať okuliare značky BOLLÉ a športové oblečenie značky TRIMM. V ľadovom PUSCHKIN bare sa budú môcť návštevníci zohriať horúcimi miešanými nápojmi, ale prezentovať sa budú aj produkty DOLCE GUSTO a KRUPS.

Celá séria SNOW SHOW je sprevádzaná vlastným DJ-om a športovým moderátorom Tomaggiom, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri športových a súťažných aktivitách (hokejové zápasy v aréne, beh na snežniciach, preťahovnie sa lanom, guľovanie maskota…)