ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 25.4.2018

Vyvrcholenie Marvelovskej série Avengers, komédia Blokoti i česká novinka Dve nevesty a jedna svadba v Kine Star

Aj počas posledných aprílových dní si vo zvolenskom kine Star môžete vychutnať viaceré filmové novinky.

Už od štvrtka, 26. apríla tak môžete vzhliadnuť napríklad veľké vyvrcholenie Marvelovskej série Avengers či bláznivú americkú komédiu Blokoti o dievčatách, ktoré chcú prísť o panenstvo a ich rodičoch, ktorí im v tom chcú zabrániť doslova za každú cenu. Na fanúšikov českých filmov zas bude čakať novinka od režiséra Tomáša Svobodu pod názvom Dve nevesty a jedna svadba.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný harmonogram premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

AVENGERS: NEKONEČNÁ VOJNA

Film Avengers: Infinity War prinesie na plátna kín najsmrtonostnejšiu a najepickejšiu vojnu všetkých čias. Film je zavŕšením desaťročnej cesty filmovým svetom štúdia Marvel.

Avegners a ostatní superhrdinovia sa musia spojiť, aby skúsili poraziť mocného Thanosa skôr, ako jeho útok navždy zničí celý vesmír.

BLOKOTI

Keď si budete chcieť prvýkrát zasexovať a ešte nie ste úplne dospelý, asi by ste to nemali vykričať do celého sveta a určite nie na internet. Nikdy totiž neviete, kto sa o tom dozvie a ako s touto informáciou naloží.

Totálne odvážna komédia Blokoti môže v tomto smere pôsobiť ako ideálny odstrašujúci prípad. Zámer svojich detí odhalia ich rodičia, ktorí sa v dôsledku toho vydajú do boja, ktorého cieľom je jediné – zachovanie panenstva ich dcér za každú cenu.

DVE NEVESTY A JEDNA SVADBA

Marie (Anna Polívková) je typická mestská singl. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať iba hlupákov. Naopak, jej sestra Karolína (Ester Geislerová) už toho pravého našla a plánuje svadbu.

A tak Marie prichádza za rodinou na návštevu do rodného mesta. Doma stretáva svoju dávnu lásku Jiřího (Jaroslav Plesl). Počas niekoľkých okamihov je jasné, že ich stará láska časom nevyprchala. Ale celá vec má jeden háčik. Jiří je snúbencom jej sestry.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria