Výstavba nového rodinného domu je veľký krok pre každú rodinu. Jedná sa väčšinou o najväčší finančný výdaj v živote, preto je potrebné pristupovať ku všetkým krokom veľmi zodpovedne.

Jedným z tých najdôležitejších je výber realizačnej stavebnej firmy. JS-STAV je práve takou firmou. Na trhu pôsobí viac ako desaťročie a má za sebou množstvo kvalitnej práce a spokojných zákazníkov. Hlavné činnosti ktoré ponúkajú sú dve.

Prvou je kompletná výstavba rodinných domov na kľúč. Podľa požiadaviek klienta vedia vykonať zemné práce, základovú dosku, hrubú stavbu ako aj finalizáciu interiéru. Okrem bežných vecí boli realizované aj interiérové sauny a infrasauny, bazény alebo stolárske veci. V prípade že nemáte ešte projekt rodinného domu ale iba základnú predstavu, zabezpečia aj projektovú dokumentáciu.

Druhou hlavnou činnosťou je potom obnova bytových domov. Jedná sa prevažne o kompletnú obnovu starších panelákov alebo tehlových bytoviek. Nosnou činnosťou tu býva zatepľovanie obvodového plášťa budovy. Kvalitní stavebníci sa nestratia ani vo svete, príkladom môže byť aj construccioneskral.com na Mallorce. Rekonštrukcie samotných bytov potom zahŕňajú aj výmenu elektroinštalácie a vodoinštalácie, stierkovanie, montáž sadrokartónu, maľovanie, pokládku dlažby, plávajúcej podlahy a ďalšie súvisiace činnosti.