PR článok | 21.4.2019

Výnimočný coworking v Bratislave pre všetkých podnikateľov

Zodpovednosť, maximálna sústredenosť a schopnosť reagovať na požiadavky klientov – aj toto sa očakáva od každého jedného podnikateľa, ktorý si založil a vedie svoju firmu.

Častokrát býva najväčším problémom práve priestor, z ktorého podnikatelia vykonávajú svoje podnikateľské aktivity. Vysoké ceny a nevhodne vybavené priestory sú tými najväčšími problémami.

Ak však hľadáte iný priestor, z ktorého by sa vám dobre pracovalo a ktorý by vás motivoval k lepším výkonom, odporúčame vám vyskúšať výnimočný coworking v Bratislave.

Priestor, ktorý vás bude motivovať k lepším výkonom

Ak uprednostníte výnimočný coworking v Bratislave, nečakajte klasické kancelárske priestory. Tí, ktorí sa rozhodli sprostredkovať coworkingové priestory malým podnikateľom, chcú, aby sa necítili ako v kancelárii. Ich cieľom bolo vytvoriť priestor, v ktorom sa nebudete cítiť ako v kancelárii, no zároveň vás tieto priestory budú motivovať k lepším výkonom a umožnia vám sústrediť sa na to podstatné, dôležité. Vytvorili miesto, kde môžete stretnúť mnohých zaujímavých ľudí a posuniete svoj biznis na inú úroveň.

Čo vám coworking ponúka?

Coworking vám ponúka moderne vybavené a dizajnovo zaujímavé priestory, v ktorých si budete môcť robiť svoju prácu bez toho, aby vás čosi rušilo. K dispozícii budete mať počas celých dní bar, ktorý sa nachádza v daných priestoroch. Ak budete mať chuť na lahodnú kávu, teplý čaj, alebo osviežujúci alkoholický nápoj, kedykoľvek si budete môcť zájsť do tohto baru.

Súčasťou týchto priestorov sú aj moderné a dostatočne veľké terasy pre všetkých, ktorý využívajú služby coworkingu. Na každej terase nájdete pohodlné lehátka, čo využijete najmä v letných mesiacoch. Kto z vás by si nechcel počas práce oddýchnuť a načerpať energiu na terase a s chutným nápojom v ruke?

Okrem terasy a baru tu samozrejme nájdete moderne vybavené uzavreté zasadacie priestory a uzavreté kancelárie. Tie si môžete kedykoľvek zajednať, ak budete potrebovať zrealizovať stretnutie s klientmi a otvorené priestory (kancelárie) vám nebudú vyhovovať.

Ak sa stanete členom, automaticky sa tak budete môcť zúčastňovať externých eventov, ktoré sa v daných coworkinových priestoroch budú pravidelne konávať.