Snom mnohých letákomaniakov je, aby všetky možnosti výhodných zliav mali na jednom mieste. Keďže sny sa občas plnia, aj tento sa stal už dávnejšie skutočnosťou. Naozaj existuje možnosť dostať výdavky mnohých domácnosti pod kontrolu a značne ušetriť.

V čase rekordného zdražovania výrobkov vám ponúkame príležitosť vybrať si kvalitný a cenovo výhodný akciový tovar. Predajcovia však vo svojich letákoch neponúkajú len zľavy. Často prezentujú ponuku sezónneho tovaru a rôznorodé regionálne i medzinárodné špeciality.

V platných akčných letákoch nájdete výhodné ponuky a zľavy, z ktorých si vyberie naozaj každý. Využite portál, ktorý pre svojich priaznivcov a používateľov na jednom mieste zhromažďuje a pravidelne aktualizuje akciové letáky komplexu obchodov a obchodných reťazcov. Všetko pod jednou strechou – bez stresu, že prídete o očakávanú výhodu.

S akciovými letákmi na Kaufino ušetríte

Prečo využiť práve Kaufino? Pretože na svojich internetových stránkach zhromažďuje akčné letáky a výhodné ponuky väčšiny známych obchodov, a to na jednom mieste, bez zdĺhavého preklikávania sa medzi jednotlivými obchodmi. Z bohatej ponuky predajní a obchodných reťazcov si vyberie určite každý. Napríklad aktuálny Kaufland leták nájdete hneď na titulnej strane. S výberom konkrétneho obchodu spoľahlivo pomôže aj vyhľadávač, kde stačí zadať začiatočné písmeno alebo slabiku a z ponuky vybrať ten svoj preferovaný, overený a obľúbený. Je len na vašom rozhodnutí, či si vyberiete konkrétny obchod, leták, alebo tovar v akcii. Leták Kaufland je aktuálny vždy od štvrtka a akciovú ponuku si môžete pozrieť už deň vopred. Takže skontrolujte si svoje domáce zásoby, aby ste získali optimálnu predstavu o tom, čo budete potrebovať nakúpiť, pričom vám môže výrazne pomôcť práve Kaufland leták online.

Online letáky vs. tlačené

Tlačeným letákom pomaly odzvonilo a prim hrajú online letáky, o ktoré neustále vzrastá záujem. Letáky zverejňované na internetových stránkach, napr. Kaufino, nijakým spôsobom nezaťažujú prírodné prostredie. Mnohé obchodné reťazce už od tlačených letákov úplne upustili a do poštových schránok ich vôbec nedistribuujú. Napríklad taká stálica medzi obchodmi ako je Tesco, ponúka svoj akciový leták TESCO prednostne v online prevedení. Každý týždeň ponúka nový akciový, potravinový, nepotravinový i sezónny tovar prostredníctvom aktuálnych letákov a katalógov. Nový Tesco leták vychádza vždy v stredu a samozrejme, že ho nájdete v jeho online podobe aj na Kaufino, pripravený na prezeranie. Budúci Tesco leták nájdete na uvedených stránkach už deň vopred.

Naproti tomu reklamné letáky, vhadzované do poštových schránok, sú nevyžiadaným artiklom a často končia nevyužité v koši. Každý adresát má možnosť označiť svoju schránku nálepkou „Nevhadzujte reklamy“. To však neznamená, že dotyčný človek či rodina nemajú záujem o iný spôsob získavania informácií o aktuálnych akciových ponukách a katalógoch. Na jednom mieste, pod jednou strechou, ľahko, jednoducho a zrozumiteľne a bez nutnosti registrácie. Čo viac si priať?

Pri nákupoch myslite na seba a uplatnite si svoje výhody

Mať letáky na jednom mieste umožňuje aj porovnávať ceny jednotlivých tovarov navzájom. Veď obchodníci sa priam pretekajú vo výhodných ponukách. Tak prečo by z toho zákazníci nemohli ťažiť? Stačí jedno kliknutie a Tesco leták je vám k dispozícii so všetkými svojimi zľavami a zákazníckymi výhodami.

Online akciové letáky najviac oceníte pri tvorbe zoznamu nákupov v kamenných predajniach, no leták Tesco vám pomôže zorientovať sa aj v ponuke pri online nakupovaní z pohodlia domova, kedy vám tovar doručia na základe vašej objednávky až k domovým dverám. Mimoriadne obľúbené a vyhľadávané sú napr. sezónne letáky s rôznymi delikatesami, darčekovým tovarom a hračkami.

Akciové letáky Tesco, rovnako ako akciové letáky Kaufland, nájdete hneď na titulnej strane, keďže ide o najobľúbenejšie a najčastejšie vyhľadávané obchodné reťazce v SR. Hľadajte akčné ponuky v najnovších akčných letákoch Kaufland a Tesco, ktoré vám garantujú najprijateľnejšie ceny na trhu. Je predsa zbytočné nakupovať tovar drahšie ako v akcii. Výhodné nakupovanie, pri ktorom sa dá ušetriť, by malo byť pre každého samozrejmé.

Online akciové letáky Kaufino sú budúcnosť, ktorú môžete zažiť už dnes.