ZVonline.sk, KinoStar Zvolen | PR | 14.1.2017

Všetko alebo nič, ale aj niečo navyše v Kino Star Zvolen

kinostarEvitovka Všetko alebo nič, kriminálny triler v réžii Bena Afflecka Pod rúškom noci, v ktorom aj sám hrá, ale aj český animovaný film Lichožrúti. Taká je aktuálna ponuka Kina Star vo zvolenskej Európe. 

Okrem týchto noviniek si ešte do stredy vo zvolenskom multikine môžete pozrieť dobrodružný film Veľký čínsky múr s Mattom Damonom či animovanú komédiu Spievaj. Počas víkendu zvolenské kino premieta ešte aj akčnú snímku Assassin’s Creed či animovanú komédiu Ozzy.

Všetko alebo nič

Najpredávanejšia kniha Evity Urbaníkovej sa dočkala svojej dlho očakávanej filmovej podoby! Začiatok roku 2017 bude v slovenských kinách patriť nerozlučnej trojici, Linde (Táňa Pauhofová), Vande (Klára Issová) a Edovi (Ľuboš Kostelný), kde každý z nich je iný, každý z nich má svoj príbeh, no spája ich vrúcne, oddané priateľstvo. Ich bláznivo plynúci život naruší Jakub (Michał Żebrowski), ktorý vnesie do Lindiných dní plno vášne a prísľubov na nový vzťah, no rozdielnosť pováh a náhľadu na svet robí ich vzťah komplikovanejším, ako by sa zdalo…

Pod rúškom noci

Amerika a búrlivé 20-roky minulého storočia. Probihícia umožňovala takmer každému s dostatkom ambícií a nervov, získať moc a peniaze. Joe Coughlin (Ben Agffleck) je synom policajného dôstojníka a už dávno rezignoval na zákony i na prísne zásady svojho otca. Vytvoril si svoje vlastné. S kumpánmi kradne peniaze iných a je len otázkou času, kedy sa jeho cesta skončí. Po nevydarenej lúpeži Joe síce prežije, ale musí do väzania. Po prepustení, opúšta chladný Boston a začína nový život v slnečnej Tampe na Floride. Vedený pocitom krivdy, ale vo viere lepšej, „slobodnej“ budúcnosti, buduje vlastnú sieť nelegálnej výroby a distribúcie rumu – vlastný život s vlastnými pravidlami. Všetko čo urobíš, sa ti však vráti, no nikdy nie tak, ako čakáš…

Lichožrúti

Vy ich nepoznáte, no oni vás majú v hrsti. Nikdy ste ich nevideli, hoci žijú u vás doma. Neviete, kde máte druhú ponožku ? Oni si na nej práve pochutnávajú. Dávajte si pozor, pretože tieto malé potvorky sa najnovšie objavujú aj v kinách. Veľké dobrodružstvá malého pleteného lichožrúta sú nabité humorom a akciou. Rodinný animovaný film pre veľkých aj malých divákov.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.