Tak ako zvyčajne, aj tento štvrtok bude vo zvolenskom kine Star patriť premiéram nových filmov.

Vo štvrtok, 3. februára si tak v premiére môžete vychutnať i dlhoočakávaný horor Vreskot, tentoraz sa bude kultový vrah zameriavať na tínedžerov mestečka Woodsboro. V najbližšom období pritom na filmových plátnach bude žiariť aj známa herečka Halle Berry, a to ako manažérka NASA v rámci veľkolepej sci-fi snímky Moonfall. Okrem už spomenutých filmov si tento týždeň premiéru odkrúti aj americký triller Ulička nočných môr.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

MOONFALL

Záhadná sila vytlačí Mesiac z obežnej dráhy okolo Zeme a pošle ho na kolízny kurz, aby ukončila život, taký ako ho poznáme. Do dopadu zostávajú len dva týždne a svet je na pokraji skazy. Manažérka z NASA a bývalá astronautka Jo Fowlerová (Halle Berry) je ale presvedčená, že pozná kľúč k záchrane nás všetkých. Veria jej len dvaja ľudia a to kozmonaut Brian Harper (Patrick Wilson) a konšpiračný teoretik KC Houseman (John Bradley). Títo nepravdepodobní hrdinovia sa vydajú na svoju poslednú misiu do vesmíru a zanechávajú za sebou všetkých, ktorých milujú, len aby zistili, že náš mesiac nie je tým, čím sa zdá.

ULIČKA NOČNÝCH MÔR

Keď sa charizmatický, ale nešťastný Stanton Carlisle v podaní Bradley Coopera na kočovnom karnevale zapáči jasnovidkyni Zeene a jej manželovi Peteovi, razom dostáva šancu premeniť svoj dovtedy mizerný život. Na to, aby sa odrazil z existenciálneho dna začne využívať novonadobudnuté vedomosti a schopnosti, ktoré však zneužije na to, aby si získal a ovládol bohatú elitu newyorskej spoločnosti 40. rokov. S cnostnou Molly vždy plne lojálnou po svojom boku Stanton plánuje podviesť nebezpečného magnáta, a to aj s pomocou tajomnej psychiatričky v podaní Cate Blanchett, ktorá sa stane aj jeho najnebezpečnejším súperom na ceste k bohatstvu a sláve.

VRESKOT

Dvadsaťpäť rokov po tom, ako pokojné mestečko Woodsboro šokovala séria brutálnych vrážd, si niekto neznámy znova nasadzuje povestnú bielu masku ducha. Začne prenasledovať skupinu tínedžerov, aby vzkriesil tajomstvo z hrôzostrašnej minulosti mesta.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.