Pri plánovaní a organizovaní si svojho pracovného, ale aj osobného času príde každému z nás vhod praktický kalendár. V modernej, uponáhľanej dobe sa síce veľké množstvo našich aktivít presunulo do online sveta a často na značenie si dôležitých udalostí využívame napríklad aplikácie v smartfóne, papierová forma kalendára má ešte stále svoje čaro a význam. 

V súčasnosti si môžeme vybrať z viacerých foriem tlačených kalendárov. Závisí od našich potrieb a preferencií, či uprednostníme stolový alebo radšej nástenný kalendár, plánovač, podložku na písanie, alebo sa rozhodneme pre vreckový kalendárik.

Malý, ale veľmi šikovný

Firemný vizitkový kalendárik poskytuje rýchly prehľad roku 2021. Vďaka svojim kompaktným rozmerom ho môžete mať neustále so sebou v peňaženke alebo vo vizitkári. Vždy, keď ho vytiahnete, máte okamžite ako na dlani dokonalý prehľad dôležitých termínov naplánovaných počas celého roku 2021.

Navyše, funguje aj ako cenovo nenáročná reklama, takže vreckový kalendár s firemnými kontaktnými údajmi pokojne rozdávajte aj namiesto vizitiek ako darček zákazníkom a obchodným partnerom. Budú ho počas celého roku pravidelne používať a mať pritom na očiach vaše logo. Možno i to bude dôvod, prečo sa neskôr obrátia práve na vás a nie na vašu konkurenciu, hoci sa vám to môže zdať len ako drobnosť.

Vreckový kalendár nemusí byť nudný

Prispôsobte si dizajn kalendárika podľa seba. Môžete ho využiť ako reklamnú plochu, okrem kalendária ho ešte obohatiť o užitočné tipy z vašej odbornej oblasti, základné rady, ako sa zachovať v prípade nebezpečenstva či ohrozenia života, na aké čísla vtedy volať alebo iné zaujímavé nápady, vďaka ktorým vreckový kalendár získa pridanú hodnotu a ľudia si ho budú chcieť nechať. Fantázii sa medze nekladú a originalita sa cení.

Nepodceňujte vizuálnu stránku

Ak si navyše dáte záležať aj na grafickom návrhu kalendára, je to len ďalšie plus. Lepšiu odolnosť mu zabezpečíte vhodným výberom papiera vyššej gramáže, ale aj povrchovým zušľachtením. Potiahnutie kalendára lesklou alebo matnou fóliou je zárukou, že aj pri každodennom používaní bude počas celého roku vreckový kalendárik vyzerať stále reprezentatívne a prežije s vami celý rok. Aj oblé rohy namiesto rovných vedia zabrániť nevzhľadnému krčeniu. Využite možnosť si ho kompletne prispôsobiť podľa seba a vyťažiť z neho maximum.

Kombinujte ho aj s ostatnými formami kalendára

Pre rýchlu orientáciu vo svojich úlohách, voľných termínoch alebo obchodných rokovaniach sa niekedy oplatí využívať kombináciu vreckového kalendára napríklad so stolovým či nástenným kalendárom. Ak náhodou ste mimo kancelárie a potrebujete narýchlo nájsť najbližší voľný termín napríklad na stretnutie, stačí sa pozrieť do vreckového kalendára.

Zabezpečiť si vlastný firemný vreckový kalendár nie je vôbec zložité. Vďaka justprint.sk môžete mať praktické a efektívne kalendáre úplne podľa vašich predstáv už od nákladu 100 kusov za fantastické ceny. Na spoľahlivú tlač sa môžete spoľahnúť.