Nemocnica AGEL Zvolen zažila vo výnimočný deň s magickým dátumom radostnú udalosť.  Práve v ich pôrodnici prišlo na svet dievčatko, ktoré bude mať v dátume narodenia uvedený 21. deň roku 2021, 21. storočia, teda trikrát dvadsať jednotku.

Na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení zvolenskej nemocnice zdravotníci s napätím očakávali, či v tento neopakovateľný dátum osud dopraje niektorej z budúcich mamičiek dostať najkrajší darček v podobe svojho novonarodeného bábätka.

Po minuloročnom magickom dátume, ktorým bol 20.02.2020, sa vyskytol opäť jedinečný dátum, v znamení dvadsať jednotky – 21.01.2021, čo je takýto jediný deň 21. storočia. Naň nikdy nezabudne maminka Jarka z okresu Zvolen, ktorá ráno porodila svoju dcérku. Kým uzrela svetlo sveta, svoju maminku trošku potrápila.

Osud s ňou má však zrejme veľké plány. Do vienka totiž dostala nielen krásne meno – Viktória, ideálne miery – 52 cm a 3 560 gramov, ale aj čarovný dátum narodenia. „Verím tomu, že jej život bude čarovný a magický, lebo je to veľká bojovníčka,“ povedala krátko po jej narodení šťastná mamička Jarka.