V dňoch 04.- 05.júna 2011 sa konali v Šali Majstrovstvá SR v plutvovom plávaní a rýchlostnom potápaní pod vodou. Zo Zvolena sa majstovstiev zúčastnili aj dvadsiatideviati plavci Klubu športového potápania  Calypso Zvolen. Je to sice menej o jedného pretekára, ako minulý rok z dôvodov chorôb, ale úspešnosťou za minulým rokom pretekári vôbec nezaostali, dokonca získali viac umiestnení.

V celkovom hodnotení klub veľmi dobre reprezentoval mesto Zvolen. Pretekári KŠP Calypsa Zvolen získali celkove 16 zlatých, 23 strieborných a 31 bronzových umiestnení, čo je viac oproti minulému roku o 8 strieborných a 15 bronzových umiestnení, ale hlavne  veľa osobných rekordov, čo je dobrý predpoklad k budúcim výborným vysledkom.

Raketový štart od decembra 2009 nováčika Janka Kostúra pokračuje a svoje úsilie a hlad po víťazstvách pretavil vo viacero medailí a osobných rekordov.  Z ostatných zabojovali ešte Murínova, Slosiar  a ďalší. Na majstrovstvách sa ale dobre držali aj pretekári Carety Zvolen, získali 13 zlatých, 36 strieborných a 25 bronzových umiestnení.