Tento Valentín vám Little Bali vo Zvolene v dňoch od 14. 02. do 17. 02. (vrátane) prináša jedinečnú príležitosť osláviť lásku v nezabudnuteľnom štýle. Ponorte sa do sveta romantiky, lahodných chutí a intímnej atmosféry, ktorú pre vás pripravili s láskou a starostlivosťou.

Nezameniteľné chute

Celá valentínska večera je pripravená tak, aby jedlo povznášalo vaše zmysly. Každé sústo bude pripomienkou, že láska prechádza cez žalúdok. Valentínske menu bude zostavené z welcome drinku v podobe lahodného Prosseca, predjedla Rujak, ktoré je kombináciou ovocného šalátu a pikantnej tamarindovo-arašidovej pasty, hlavného jedla a sladkej bodky na záver v podobe Cream flake. Z hlavného jedla budete mať na výber Ceviche z lososa, Bihun goreng (opekané ryžové rezance s krevetami, kuracím mäsom alebo tofu), Kuracie supreme alebo Flank steak.

Exkluzívny salónik: vaše súkromné kráľovstvo

Chcete pre svoju polovičku niečo naozaj výnimočné? Privátna miestnosť, ktorá býva súčasťou eventov v Little Bali, sa práve v dňoch od stredy do soboty zmení na exkluzívny VIP valentínsky salónik. Tu budete môcť povečerať v úplnom súkromí. Predstava je lákavá: lahodné jedlo, sviečky, jemná hudba, nezameniteľná atmosféra a prostredie ako z exotického raja ostrova Bali. Len vy dvaja a čas pre seba. Tento večer bude len váš, plný nezabudnuteľných momentov.

Rezervujte si svoje miesto

Kapacita je obmedzená a preto neváhajte a rezervujte si svoj romantický večer v Little Bali ešte dnes, a to telefonicky na čísle 0915 518 800. Buďte svedkami, ako neopakovateľné miesto Little Bali mení Valentín na niečo výnimočné – na večer plný lásky, pohody a gastronomických zážitkov. A ak máte chuť potešiť svoju polovičku aj špeciálnym darčekom, máte možnosť zakúpiť si darčekovú poukážku na párovú masáž za exkluzívnu cenu. Efekt bude dokonalý.

Viac informácií o celej valentínskej ponuke sa dozviete na webovej stránke Little Bali.

Tím Little Bali sa teší na to, ako spoločne oslávite lásku v najkrajšej podobe!