Už tento víkend, 2. – 3. augusta, sa môžete tešiť na zábavu aj relax pri rôznych pohybových aktivitách v Holidayparku Kováčová.

aqua_fit_vikend_august_2014Okrem vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou minerálnou vodou s teplotou v rozsahu od 26 do 38 stupňov Celzia vás príjemne prekvapí aj program, ktorý oddych pri bazénoch spríjemní. Program bude v sobotu aj v nedeľu rovnaký, začína o 11.00 hod. aqua zumbou s profesionálnou cvičiteľkou, pokračuje ďalšími aktivitami ako je latino fit, zumba, k dispozícii budú aj stroje na spinning a trampolíny na jumping. Okrem toho bude v areáli aj lektor, ktorý návštevníčky a návštevníkov zasvätí do tajov latino fit. Od 13.00 do 19.00 budú v bufete Termál k dispozícii beauty poradkyne Mary Kay, ktoré návštevníčky Holidayparku nalíčia do krásna.

Okrem toho budú môcť návštevníci využiť špeciálne meracie zariadenie, ktoré slúži na monitoring telesných parametrov.

Holidaypark Kováčová pred touto sezónou opäť priniesol niekoľko noviniek. Najväčšou z nich je vybudovanie dvoch nových detských bazénov s atrakciami. Teplota vody v nich je 32 stupňov, hĺbka vody je od 10 do 40 centimetrov. Bazény sú čiastočne prekryté tieniacou plachtou, v ich blízkosti je preliezka a hojdačky.

Ďalšou novinkou sú nové gastro prevádzky – okrem reštaurácie Pohoda sú tu dva celkom nové bary Termál a Centrál a zrekonštruované bufety Tobogán a Pod borovicou. Bary ponúkajú vynikajúce fresh nápoje z čerstvo odšťaveného ovocia a miešané alko a nealko drinky. V ostatných gastro prevádzkach si môžu návštevníci kúpiť klasické „kúpaliskové špeciality“ ako langoše a hot dogy, ale aj hotové plnohodnotné jedlá.

kovacova bazenyPred touto letnou sezónou boli zrekonštruované dve beach volejbalové ihriská. Minulý víkend sa na nich uskutočnil prvý beach volejbalový turnaj, ktorý odštartoval záujem návštevníkov, takže ďalší volejbalový turnaj je naplánovaný na 23. – 24. augusta. Súťažné družstvá budú zmiešané páry a Holidaypark sa určite opäť postará o hodnotné cenu pre víťazov. Naposledy to bola Kia cee´d s plnou nádržou na celý víkend, nápoje od spoločnosti Kofola a voľné vstupy do Holidayparku Kováčová.

Holidaypark Kováčová bol po rekonštrukcii otvorený v auguste 2013. Vybudovaním prekrytej časti sa stalo pôvodné termálne kúpalisko celoročným areálom. Využíva liečivú termálnu minerálnu vodu, v novom plaveckom bazéne je teplota vody 26 stupňov, vo vonkajšom sedacom až 38 stupňov. Vo vnútornom bazéne má voda teplotu 32 stupňov a vo veľkom vnútornom whirlpool bazéne 36 stupňov. Okrem dvoch nových detských bazénov vo vonkajšom areáli je detský bazén so šmykľavkou aj v novej vnútornej časti. Zábavu pre väčších návštevníkov poskytne 60 m dlhý tobogán so svetelnými a zvukovými efektmi.

Vstupné do Holidayparku je trojhodinové alebo celodenné. Dajú sa zakúpiť cenovo zvýhodnené celodenné rodinné vstupy.

Všetky informácie o možnostiach a akciách Holidayparku Kováčová sú k dispozícii na www.holidaypark.sk, alebo na www.facebook.com/holidayparkkovacova

Harmonogram aktivít počas aqua fit víkendu (2. a 3. augusta)

11.00 aqua zumba (vonkajší plavecký bazén)
11.30 latino fit (nádvorie)
12.00 fitness exhibícia detí TŠK F.R.E.S.H Zvolen (v detskom areáli, pri preliezke)
12.20 detský fit klub (v detskom areáli, pri preliezke)
13.00 spinning (nádvorie)
13.30 jumping (nádvorie)
14.00 zumba (nádvorie)
14.30 detský fit klub (v detskom areáli, pri preliezke)
15.00 latino fit (nádvorie)
15.30 aqua zumba (vonkajší plavecký bazén)
16.00 jumping (nádvorie)
16.00 monitoring telesných parametrov (bufet Centrál)
16.30 spinning (nádvorie)
17.00 vyhodnotenie monitoringu telesných parametrov (bufet Centrál)

Počas oboch dní v čase od 13.00 do 19.00 hod. v bufete Termál líčenie beauty poradkyňami Mary Kay