ZVonline.sk (F. Roháček) | 6.12.2015

VIDEO: Zvolenský raper Marks a jeho Vianočná

K predvianočnému obdobiu neodmysliteľne patrí aj hudba, pri ktorej nastáva chvíľa na pozastavenie sa a oddych. S vianočnou skladbou tento rok prichádza aj mladý raper zo Zvolena.

marks-vianocnaRaper Marks, ktorého sme už predstavovali v našom staršom rozhovore, prišiel tentokrát s trochu netradičnou novinkou. Tá možno úplne nezapadá do štýlu jeho predošlých skladieb, no predvianočné piesne prinášajú vždy niečo netradičné. O vynikajúcu atmosféru skladby sa hudobne postaral Marek Danko, ktorý má sa sebou už spoluprácu s raperom Kalim, Dominikou Mirgovou, Mirom Jarošom, Twins či Suverenom.

„Všetko to vzniklo spontánne, nesilene. Obaja máme radi toto obdobie a chceli sme priniesť trochu kľudu, navzdory tomu všetkému, čo sa momentálne okolo nás deje. Klip bol natáčaný v bratislavskom hoteli Skaritz a na trhoch v Trnave, pretože trhy v našom hlavnom meste nás v ten deň veľmi sklamali. Chýbala atmosféra,“ približuje Marko Parničan, respektíve raper Marks.

Hudbu Mareka Danka a rap Marksa tentokrát doplnila aj mladá speváčka Kristína Hukkelová. V samotnom klipe sa objavila napríklad aj Markova rodina či priatelia mladých hudobníkov.