ZVonline.sk (F. Roháček) | 28.11.2016

VIDEO: Marks pokračuje v Kontraste, tentokrát v snehovej víchrici

Album Kontrast, ktorý sprevádza už od marca aj predstavovanie videoklipov ku každej skladbe, uviedol raper Marks, respektíve mladý Zvolenčan Marko Parničan, ešte v septembri. Nové videoklipy však pribúdajú ďalej.

marks-zohrej-maUž dvanásty v poradí z druhého marksovho albumu, vyšiel práve v pondelok. Nebáť sa prejaviť svoje city, k tomu Marko vyzýva všetkých poslucháčov a divákov svojej tvorby v aktuálnej skladbe „Zohrej ma“.

„Klip bol točený na Zvolenskom zámku, banskobystrickom námestí a na Donovaloch pod snežným delom,“ približuje mladý raper zo Zvolena. Klip sa točil len nedávno, paradoxne pár dní po prvej snehovej nádielke na horách. Sneh však museli tvorcovia klipu, pod ktorý sa opäť podpísal Robo Bošeľa z Môlča records, hľadať trochu zložitejšie. To sa im ale podarilo v spomenutom horskom stredisku.

Prvý videoklip k novému CD predstavil Marks ešte v marci tohto roku. Klipy vznikali aj v našom regióne, nájdete v nich aj lokality vo Zvolene a Banskej Bystrici, no natáčalo sa na viacerých miestach na Slovensku i v Českej republike. Aj keď samotný album je už v predaji prostredníctvom internetu, zverejňovanie videoklipov bude pokračovať ďalej. A to postupne až do februára budúceho roka.