Zvýšiť efektivitu práce pomocou automatizácie nie je v dnešnej dobe najmenší problém. Moderné stroje a zariadenia sa o plynulý chod prevádzky postarajú predsa do najmenších detailov a bez záťaže a ohrozenia zdravia či bezpečnosti ľudí. Avšak, aby mohla výroba a obchod fungovať naplno, s automatizáciou a vysokou mierou efektivity práce si vždy nevystačíte. Potrebnému materiálu alebo tovaru je nutné nájsť aj vhodné miesto. A práve paletové regály by vám v tom mohli pomôcť.

Práve v skladoch je na uloženie obrovského množstva tovaru minimum miesta, pretože prenájom veľkých plôch je drahý. Hľadanie optimálnych úložných priestorov je preto veľmi dôležité. S kvalitným skladovacím systémom od Majster Regál však ušetríte nielen priestor, ale aj peniaze. Tak sa poďte teraz spolu s nami o tom presvedčiť.

Samonosná oceľová konštrukcia do skladu aj obchodu

Pevné a stabilné paletové regály sú jednoduchou prefabrikovanou skladovacou štruktúrou, ktorá ponúka veľkú variabilitu pre malé a veľké úložné priestory. Paletové regály sú riešené ako samonosné oceľové konštrukcie, ktoré sa postarajú o optimálne využitie skladového priestoru. Nesmierne veľkou výhodou je aj ich jednoduchá montáž a demontáž, vďaka čomu sa stáva ich použitie jednoduché a rýchle.

S paletovými regálmi STRONG alebo LONGSPAN od Majster Regál máte neustály prístup ku každej položke alebo tovaru. Konštrukcia paletových regálov je vďaka bezskrutkovému systému variabilná a navrhnutá tak, aby spĺňala prísne normy EÚ.

Výhody regálov, ktoré vás presvedčia

Paletové regály s ich odolnou konštrukciou je možné inštalovať nielen v interiéri, ale aj exteriéri, kde si samozrejme vyžadujú možno väčšiu ochranu a údržbu. Majster regál s regálovými systémami vám však okrem toho prináša unikátny skladovací systém zložený z regálov s tými najlepšími výhodami, medzi, ktoré patria:

  • optimálne využitie skladovej plochy;
  • možnosť využitia viacúrovňových štruktúr;
  • flexibilita a využitie políc;
  • veľké zaťaženie od 800 do 1000 kg na policu;
  • mechanická odolnosť;
  • prispôsobivosť a bezpečnosť
  • rýchla inštalácia;
  • mobilita;
  • jednoduchá údržba a variabilita použitia.

Skladovací systém, ktorý si vy aj vaše priestory zamilujete

Pri zariaďovaní interiéru a vytváraní optimálneho úložného miesta je dôležité nielen technické riešenie, ale aj estetická stránka. Aby ste sa cítili v priestore dobre, je preto dôležité dbať aj na vizuálnu stránku policového skladového riešenia.

Aj paletové regály preto svojou podstatou slúžia nielen na účelné využitie skladu a zvýšenie  kapacity skladovacích priestorov, ale aj pomáhajú viditeľnosti skladovaného materiálu a tovaru.

Paletový regál vám umožní navyše bezpečne ovládať a zariadiť si celý sklad pre dlhodobé uloženie  rôznych predmetov – od potravinárskych surovín až po „agresívne“ farby a laky. Určite pritom ceníte aj ich schopnosť skladovať pomerne masívny náklad so značnými úsporami využiteľného priestoru. Tak to s Majster Regál vyskúšajte a priestor s kovovými konštrukciami správne optimalizujte. Je to naozaj veľmi jednoduché.