PR článok | 12.7.2018

Veľká francúzska slučka Tour de France je vám zas o niečo bližšie

Nie je žiadnym tajomstvom, že Tour de France je najprestížnejšou udalosťou vo svete cyklistiky. Koniec koncov, ani ten najväčší laik v oblasti športu nemôže povedať, že by o nej niečo nevedel. Je to obrovská cyklotrasa a podujatie, ktoré sa organizuje každý jeden rok, s výnimkou dvoch svetových vojen, ktoré zasiahli do života mnohých ľudí.

Možno poznáte meno  Lanca Armstronga, ktorý bol sedemnásobným víťazom tejto súťaže a potom zbavený všetkých svojich medailí. Samozrejme, zbavenie titulov bolo spôsobené obvineniami z dopingu. Je toho ale omnoho viac. Pre vás je však dôležité, že máte možnosť sa stať účastníkom  obľúbenej Tour de France, kde dominuje  naša svetová jednotka Sagan.

Dokonalý výlet alebo dovolenka, ktorú vám budú všetci závidieť

Mnohí z nás hľadajú exotiku a adrenalín, za ktorým sa vyberajú do vzdialených destinácií. Vy si ale tento luxus môžete dovoliť pár hodín cesty od našej rodnej vlasti. Tour de France alebo neopakovateľné futbalové zápasy môžete vidieť naživo, pokiaľ si vyberiete vstupenky v najväčšej športovej cestovnej kancelárii.

Pre seba a svojich priateľov, partnera alebo zamestnanca, ktorého je vhodné oceniť za podávanie dobrých výkonov. To a oveľa viac môžete zažiť na najbližšej dovolenke, ktorá bude zameraná čisto na šport a zábavu pri jeho sledovaní. Nezabudnite si štýlovú cestovnú tašku, v ktorej si zo sebou zoberiete všetko dôležité k maximálnej možnej spokojnosti.

Zabudnite na problémy a venujte sa tomu čo vás baví

Veľmi často sa odporúča, že najlepším liekom na odbúranie stresu a negatívnej energie je vhodný šport a fyzická aktivita. Ak to spojíte so spoznávaním Paríža alebo ktorejkoľvek inej destinácie organizujúcej športové podujatie, odpočinie si nielen telo ale aj vaša myseľ.