V 48. kole Tipsport extraligy cestovali naši hokejisti do Popradu. Po menej vydarenom domácom zápase so Žilinou sa aj dnes hráčom HKm Zvolen podarilo ukončiť zápas až v predĺžení. Väčšinu zápasu sa diváci pozerali na hokej bez gólov, keď platilo skóre 1:2 po dvanástich minútach hry až do 60. minúty. Domácim sa však podarilo využiť záverečnú hru bez brankára na vyrovnanie, ale už v druhej minúte predĺženia sa presadil Peter Zuzin a získal tak dva body pre Zvolen.

Týždeň ukončíme zápasom s Piešťanami pod Pustým hradom.

HK Poprad – HKm Zvolen 2:3pp (1:2, 0:0, 1:0 – 0:1)

Góly: 12. Stals (Vaic, Buc), 60. Hvila (Balán) – 5. Puliš (Kalla, Čurilla), 10. Brabenec (Juraško, Podkonický), 62. Peter Zuzin (Lukáš Jurík)

IMG_1888HK Poprad: Sidor (Slipčenko) – Šterbák, Fabian, Kovačevič („A“), D. Brejčák, Devečka, Jáchym, Dinda, Kurali – Vandas, Balán, Hvila – Buc, Klouda, Jabrocký – Vaic („C“), Stals, Smotrila – Paločko, Stanfield, Takáč.

HKm Zvolen: Šimko (Cibuľa) – Juraško („A“), Hraško, Hertl, Výborný, Pichnarčík, Mucha, Tóth, Murček – Peter Zuzin, Brabenec („A“), Podkonický – Puliš, Kalla, Čurilla – Škvaridlo, Lukáš Jurík („C“), Ďaloga – Ľubor Zuzin, Milan Jurík, Čanky.