Ak máte radi rockovú hudbu a neviete čo s načatým letom, tak aj pre vás tu je akcia s dlhoročnou tradíciou – Sliačske Rockové Leto. Headlinermi 2-dňového festivalu, ktorý sa začína už o 15.00 na ihrisku základnej školy, budú kapely Slobodná Európa, Náhodní Známi, ako aj stálica banskobystrického undergroundu, skupina Wicked.

Skupina Wicked

Festival Sliačske Rockové Leto sú dva dni plné hudby, zábavy ale aj netradičných športov. Pri pohľade na headlinera festivalu treba poznamenať, že sa jedná o punkrockovú skupinu, ktorá je na scéne už 21 rokov. Ďalšou, určite známou skupinou je Chiki Liki Tu-A. V roku 2006 bola skupina nominovaná na cenu Aurel za „Najlepší alternatívny album roka“.

O skvelú letnú atmosféru sa určite postarajú aj skupiny Wicked, Plastic Swans, či Sexi Papučky. Za celý festival zaplatíte 5 Eur, avšak adrenalínové atrakcie bungee running, bungee trampolin a air ball sú zdarma.

Klavirista skupiny Švepes

Miesto: Sliač 27.- 28.8. od 15.00 hod. školské ihrisko

Piatok od 16.00: SLOBODNÁ EURÓPA, GENEVAS, MASO, BRAINSCAN, TRUCKI, SEXY PAPUČKY

Sobota od 13.00: CHIKI LIKI TU-A, PLASTIC SWANS, ŠVEPES, PULULU, GOT BLUE BALLS, NÁHODNÍ ZNÁMI, PROSCRIBED, BROKEN RAIN, WICKED

Vstupné: 5 Eur na oba dni

Ak máte radi rockovú hudbu a neviete čo s načatým letom, tak aj pre vás tu je akcia s dlhoročnou tradíciou – Sliačske Rockové Leto. Headlinermi 2-dňového festivalu, ktorý sa začína už o 15.00 na ihrisku základnej školy, budú kapely Slobodná Európa, Náhodní Známi, ako aj stálica banskobystrického undergroundu, skupina Wicked.

Festival Sliačske Rockové Leto sú dva dni plné hudby, zábavy ale aj netradičných športov. Pri pohľade na headlinera festivalu treba poznamenať, že sa jedná o punkrockovú skupinu, ktorá je na scéne už 21 rokov. Ďalšou, určite známou skupinou je Chiki Liki Tu-A. V roku 2006 bola skupina nominovaná na cenu Aurel za „Najlepší alternatívny album roka“. O skvelú letnú atmosféru sa určite postarajú aj skupiny Wicked, Plastic Swans, či Sexi Papučky. Za celý festival zaplatíte 5 Eur, avšak adrenalínové atrakcie bungee running, bungee trampolin a air ball sú zdarma.

Miesto: Sliač 27.- 28.8. od 15.00 hod. školské ihrisko

Piatok od 16.00 SLOBODNÁ EURÓPA, GENEVAS, MASO, BRAINSCAN, TRUCKI, SEXY PAPUČKY

Sobota od 13.00: CHIKI LIKI TU-A, PLASTIC SWANS, ŠVEPES, PULULU, GOT BLUE BALLS, NÁHODNÍ ZNÁMI, PROSCRIBED, BROKEN RAIN, WICKED

Vstupné: 5 Eur na oba dni