PR článok | 3.11.2020

V ktorých odvetviach sa používajú papierové tašky?

Papierové tašky sú súčasťou našich životov už oddávna. Slúžia ako úžasný reklamný nástroj, kam obvykle firmy zvyknú umiestňovať svoje logo, aby aj takýmto spôsobom zvýšili povedomie o svojej značke.

Veď papierové tašky sú v podstate chodiace billboardy, do ktorých firmy balia firemné materiály, produkty a darčeky pre obchodných partnerov či zákazníkov, a tí ich potom opakovane používajú a nosia so sebou.

Využite priestor na papierovej taške naplno a skúste na tašku umiestniť aj vaše marketingové posolstvo, obrázok, webovú stránku, odkaz na firemné sociálne siete, alebo hoci aj vtipný výrok hodiaci sa k vášmu podnikaniu. Vďaka priestoru na taške sa ľudia môžu dozvedieť o prebiehajúcej kampani, udalosti, akcii alebo hocičom, na čo potrebujete upozorniť alebo by ste chceli rozkríknuť do sveta. Kreatívne nápady sa cenia a prispejú k lepšej zapamätateľnosti vašej značky.

Ktoré odvetvia by teda mali uvažovať o tomto skvelom pomocníkovi?

Vinárstva si bez tašiek na víno nevieme ani predstaviť

Papierová taška na víno s lepenkou na zosilnenie dna je klasickou výbavou každého vinárstva. Víno zabalené v esteticky vyhotovenej, no zároveň reklamné posolstvo obsahujúcej papierovej taške zvyknú ľudia často darovať priateľom. Vašu značku takto posúvajú k ďalšiemu okruhu ľudí a rozširujú okruh potenciálnych zákazníkov.

Módne butiky a kozmetické salóny

Butiky s oblečením a ďalšie obchody zamerané na módu a krásu takisto vedia zákazníkom nákupy zabaliť do štýlovej papierovej tašky. Využite silu UV laku, aby tašky pôsobili exkluzívnym dojmom. Čím krajšia bude vaša taška, tým je pravdepodobnejšie, že ju budú zákazníci opakovane používať, preto si dajte vyrobiť kvalitné tašky so všetkými podstatnými informáciami, aby ste ľuďom uľahčili kontakt s vami.

Reštaurácie, kaviarne, farmárske obchody

Zabaľte zákazníkom jedlo či kávu so sebou do papierovej tašky. Budete pôsobiť profesionálne, vaša značka získa omnoho prestížnejší dojem oproti konkurencii a ukážete i ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Výnimočný a pútavý dizajn papierovej tašky dokáže zázraky, prečo z toho nevyťažiť maximum?

V akomkoľvek odvetví ako darčeková taška

Odmeňte verných zákazníkov aj obchodných partnerov krásne vyzerajúcou taškou s darčekom a reklamnými predmetmi. Nepredstavujte si teraz nevzhľadnú, nudnú, krehkú hnedú papierovú tašku, dá sa to aj inak. Darčeková papierová taška môže byť pevná a naozaj pekná, s farebnými šnúrkami ako rukoväťami, chránená dodatočnou lesklou alebo matnou fóliou a zvýraznená parciálnym UV lakom. Potlačená môže byť úplne ľubovoľným dizajnom. Popustite uzdu vašej fantázii, vytvorte úžasné tašky, ktoré budú ľudia milovať a urobia na nich dojem.

Toto je naozaj iba zlomok odvetví, v ktorých papierové tašky vedia spraviť obrovskú službu. Papierová taška môže pomôcť aj vášmu podnikaniu získať konkurenčnú výhodu. Vďaka rôznym formátom a veľkostiam si môžete zaobstarať papierové tašky presne podľa vašich potrieb. Tak čo, skúsite to s nimi?