Krajská knižnica Ľudovíta Štúra vo Zvolene pripravuje v rámci Týždňa slovenských knižníc atraktívnu besedu s Jarom Slávikom o jeho knihe Talent. Diskusia so známym producentom sa uskutoční 5. marca od 16.00 h.

Jaro Slávik, známy slovenský hudobný producent a scenárista, vám poskytne jedinečný pohľad za oponu do sveta talentového priemyslu. Jeho kniha Talent je zaujímavou mozaikou troch pohľadov, ktoré odhaľujú rôzne aspekty zákulisia zábavného priemyslu.

Prvý pohľad nám predstaví, aký je zábavný priemysel a aké astronomické sumy sa v ňom každoročne pohybujú, zatiaľ čo druhý pohľad ponorí divákov do desiatich rokov populárnej televíznej relácie „Česko Slovensko má talent“. Slávik v knihe rozpráva o tvrdohlavosti účinkujúcich, hádkach s celebritami a zaujímavých momentoch zo zákulisia. Posledný pohľad je v podobe denníka z nakrúcania 11. série „Česko Slovensko má talent“, ktorá podľa autora takmer nevznikla.

Získajte unikátny vhľad do sveta talentového priemyslu od človeka, ktorý je v jeho strede na besede v Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra už 5. marca o 16-tej hodine.