ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 21.4.2017

V Kino Star už aj Cuky a Luky, ktoré sa navyše v sobotu predstavia vo Zvolenskej Európe

kinostarIch hlášky už pozná takmer každý a obľúbená dvojica svojráznych nákupných maniačok, zlatokopiek a ťažko povedať čoho všetkého ešte, sa teraz dostáva na filmové plátna. Reč je o Cuky a Luky.

Kino Star Zvolen prinieslo od štvrtka v premiére nový slovenský komediálny film, ktorý vznikol na základe postáv humornej skeč šou. Film, ktorého jediným cieľom je pobaviť vás, sa od prvých chvíľ stretáva s veľkým ohlasom.

Predstaviteľky postáv Cuky a Luky – Petru Polnišovú a Zuzanu Šebovú budete môcť stretnúť vo Zvolene aj osobne. Ich autogramiáda sa uskutoční už v sobotu 22. apríla o 17.00 h v centrálnej časti Zvolenskej Európy. Následné premietanie filmu v Kino Star o 17.30 h potom herečky aj osobne uvedú.

Film o Cuky a Luky však nie je jedinou tohto týždňovou novinkou. Lákavá je bezpochyby aj podarená animovaná komédia Baby šéf. Zvolenské kino navyše každý deň ponúka naďalej aj pokračovanie akčnej série Rýchlo a zbesilo s poradovým číslom 8. V sobotu si navyše môžete zájsť aj na dobrodružnú drámu Chatrč a v nedeľu popoludní aj na animovaný film Šmolkovia: Zabudnutá dedinka.

Cuky Luky Film

Cuky a Luky predstavia príbeh začiatku ich šialeného priateľstva, ktoré navždy zmení ich životy. Každá pochádza z iného sveta. Každá si žije svoj život. Cuky je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci – lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu urobiť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky? Hrajú: Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Diana Mórová, Lukáš Latinák, Zuzana Porubjaková, Štefan Martinovič.

Baby šéf

Baby šéf je v skutočnosti veľký boss. Navonok síce pôsobí ako milé bábätko, ale vo svojom vnútri je to skúsený biznismen posadnutý obchodnými úspechmi. Pracuje pre organizáciu BabyCorp a jeho hlavným poslaním je zistiť, prečo deti prehrávajú na trhu rodičovskej lásky. Kým lásky k deťom ubúda a podiel BabyCorp na trhu klesá, o to rýchlejšie rastú výsledky konkurenčnej spoločnosti Šteňa a. s. Tá namiesto detí presadzuje do rodín malých chlpatých domácich maznáčikov. Jej zakladateľ Francis E. Francis si môže byť spokojný a veriť, že deti z biznisu s láskou úplne odstráni. Baby šéf sa musí so svojimi pomocníkmi z BabyCorp vydať na špeciálnu misiu za záchranou rodičovskej lásky. A aby v boji proti konkurencii uspel, musí na svoju stranu získať aj svojho staršieho brata.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Súťaž o voľné lístky do Kino Star Zvolen

V spolupráci s KinoStar Zvolen sme na portáli ZVonline.sk pripravili filmovú súťaž. Jedného z vás potešia dva voľné lístky na ľubovoľné premietanie. Šťastie sa možno usmeje aj na vás, ak do nedele 23. marca vyplníte náš súťažný formulár.

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Božena Veselá.