ZVonline.sk, KinoStar Zvolen | PR | 15.12.2016

V Kino Star nový príbeh Star Wars či predpremiéra animáku Spievaj

kinostarKino Star vo Zvolenskej Európe ponúka od štvrtka viaceré filmové novinky, ktoré aj tento týždeň predstavujeme v prehľade na ZVonline.sk.

Nový výpravný príbeh zo sveta Star Wars Rogue One, ktorý začína sériu nových filmov, hollywoodska romantická dráma s hviezdnym obsadením Collateral Beauty, či niečo pre milovníkov hororov v podobe filmu Inkarnácia. Taký je stručný prehľad filmových noviniek, ktoré si od štvrtka môžeme pozrieť v Kino Star Zvolen. Okrem toho si stále môžete pozrieť aj filmy Vaiana: Legenda o oceáne či Vianočná párty. Počas víkendu si navyše budete môcť v popoludňajších predpremiérach aj s deťmi zájsť na animovanú novinku Spievaj.

Rogue One: A Star Wars Story

Rouge One: A Star Wars Story je prvým zo série nových výpravných samostatných príbehov Star Wars. Výpravné dobrodružstvo netypických hrdinov, ktorí sa spoja v drsných časoch, aby sa vydali na nemožnú misiu, ktorej cieľom je ukradnúť plány najničivejšej zbrane Impéria – Hviezdy smrti.

Collateral Beauty

Všetkých nás niečo spája, láska, čas, smrť. Tieto tri veci spájajú všetky ľudské bytosti na Zemi. Túžime po láske, chceme viac času a bojíme sa smrti. Howard je skvelý, kreatívny a charizmatický muž. Kedysi miloval život, teraz ho nenávidí. Zažije rodinnú tragédiu a stiahne sa do ústrania. Jeho kamaráti zostavia drastický plán, ako ho z ťažkej situácie dostať skôr, než stratí úplne všetko. Dotlačia ho do krajnosti, donútia ho čeliť pravde prekvapivými a hlboko ľudským spôsobom. Hrajú Will Smith, Kate Winslet, Keira Knightley, Helen Mirren, Edward Norton a ďalší.

Inkarnácia

Jedenásťročný Cameron sa zrazu začne správať zvláštne. Uzaviera sa vo svojej izbe, hovorí zvláštnymi pradávnymi jazykmi a vykazuje aj ďalšie príznaky posadnutosti. Hneď, ako to jeho matka zbadá, spojí sa s odborníkmi z Vatikánu, ktorí za chlapcom vyšlú špecialistku na podobné prípady. Tá si na pomoc prizve Dr. Setha Embera a jeho tím. Dr. Ember má totiž jedinečnú schopnosť – pri liečbe posadnutých osôb vstupuje priamo do ich mysle a v nej čelí zosobnenému zlu spôsobujúcemu pomätenie mysle. Nepovažuje sa za tradičného vymetača diablov, ale skôr za istého „upratovača“. A jeho chvíľa nastáva vtedy, keď zlyháva snaha tradičných exorcistov.

Predpremiéra: Spievaj

Sobota 17. a nedeľa 18. decembra o 14.00 h

Podnikavý chlapík Buster Moon má poslednú šancu zachrániť divadlo, ktoré zdedil po svojom otcovi. Všetko staví na jednu kartu – na veľkolepú talentovú spevácku súťaž, akú svet ešte nevidel. A rovnako ako je pestré zloženie zvieracích súťažiacich, je pestrý aj ich repertoár, ktorý sa rozpína od Franka Sinatru až po Lady Gaga. Tvorcovia Mimoňov a Tajného života maznáčikov sa tentokrát vydali dobývať kiná s príbehom, ktorý vám pohladí nielen dušu, ale aj uši. V slovenskom znení prepožičali postavičkám hlasy Maroš Kramár, Diana Mórová, Emma Drobná, Kamila Magálová, Štefan Skrúcaný, Roman Pomajbo, Peter Marcin, Richard Stanke, Michal Hudák a ďalší.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.