kinostarRodina na rýchlych autách už nikdy nebude taká, ako predtým, no ešte stále ju čakajú mnohé výzvy.

Návrat akčnej série Rýchlo a Zbesilo, ale aj česká komédia Špunti na vode či dobrodružná dráma Chatrč. To je prehľad noviniek, s ktorými pred sviatkami prichádza zvolenské Kino Star. Dvojsálové kino vo Zvolenskej Európe bude pre svojich divákov premietať aj počas sviatkov, avšak s výnimkou Veľkonočného pondelka.

Okrem spomenutých noviniek ponúkne v nasledujúcich dňoch ešte stále aj kreslený film Šmolkovia: Zabudnutá dedinka, ale aj seriálových hrdinov Power Rangers vo filme. V programe ešte nájdete aj film Únos či Masaryk či disneyovskú novinku Kráska a zviera.

Rýchlo a Zbesilo 8

Dominic Toretto (Vin Diesel) opäť exceluje. V jednej z najúspešnejších filmových sérií všetkých dôb je síce možné čokoľvek, ale toto je viac než automobilové zoskoky padákom, prelety áut medzi mrakodrapmi, alebo ťahanie obrieho trezoru ulicami Ria. Rýchlo a zbesilo 8 rozhodne nepôjde na neutrál! Naopak, k absolútnej dokonalosti „vytuningovanú“ siedmu časť, ktorá mimochodom patrí medzi rekordmanov v rýchlosti prekročenia miliardovej tržby, jej tvorcovia ešte vylepšili. Teraz napríklad o skvelé herečky Charlize Theron a Helen Mirren, alebo o automobilovú naháňačku s ponorkou.

V ôsmej časti série Rýchlo a zbesilo sa budú diať veľmi nečakané veci… Proti „rodine“, ktorá sa pomaly ale isto rozpadá, bude stáť nielen veľmi schopná a nebezpečná hackerka, ale celkom prekvapivo aj jeden z jej členov.

Špunti na vode

Rodičia bratov Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystajú zlatú svadbu. Z Kanady prilieta ich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratov napadne, že najlepšie by bolo vyraziť za rodičmi na kanoe po rieke iba v trojici, tak, ako za starých čias. Ibaže od vtedy sa čo-to zmenilo. Napríklad, že Igor a Dávid sú ženatí a majú deti…

Špunti na vode

Film Chatrč je adaptáciou knihy Williama P. Younga, ktorá oslovila milióny čitateľov po celom svete a mnohým z nich zmenila život. Ide o príbeh, ktorý mnohým ľuďom utíšil duchovný hlad a odpovedal na odvekú otázku, prečo Boh neurobí niečo s bolesťou a zlom tohto sveta. Mack Phillips (Sam Worthington) za tragických okolností príde o svoju milovanú dcérku Missy. V stave hlbokého zúfalstva dostáva list, v ktorom ho Boh pozýva na stretnutie presne tam, kde sa tragédia odohrala. Mackov hlboký žiaľ je konfrontovaný s večnosťou a on zrazu prežité utrpenie vníma úplne inak. Láska a odpustenie, náročná cesta zmierenia a milosrdenstvo nakoniec prinesú radosť do duše otca, ktorý sa so stratou dcéry zmieri a vyrovná.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Súťaž o voľné lístky do Kino Star Zvolen

V spolupráci s KinoStar Zvolen sme na portáli ZVonline.sk pripravili filmovú súťaž. Jedného z vás potešia dva voľné lístky na ľubovoľné premietanie. Šťastie sa možno usmeje aj na vás, ak do stredy 19. marca vyplníte náš súťažný formulár.

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Pavel Jenat.