ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 5.3.2020

V Kine Star uvidíme česko-slovenský dokument V sieti, chvíle strachu prinesie thriller Neviditeľný

Aj počas tohto týždňa môžete vo zvolenskom kine Star vzhliadnuť viaceré filmové novinky.

Už vo štvrtok, 5. marca čaká premiéra tri nové snímky, pričom tou prvou bude animák Vpred. Stoja za ním tvorcovia úspešného Toy story a práve oni zavedú deti opäť do sveta fantázie. Tentokrát im predstavia príbeh o dvoch elfských bratoch. Na svoje si prídu i priaznivci slovenskej kinematografie, pre ktorých je pripravený dokument V sieti o zneužívaní detí na internete. Fanúšikov thrillerov zas poteší novinka Neviditeľný s podtitulom Už ma nikdy neuvidíš a bude ťa to bolieť.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

NEVIDITEĽNÝ

„Už ma nikdy neuvidíš. A bude ťa to bolieť.“ Zlovestný odkaz bývalého milenca by sa dal vysvetliť rôznymi spôsobmi. Lenže ten pravý význam je desivý a nepredstaviteľný. Keď Cecilia (Elisabeth Moss, hviezda zo seriálu Príbeh služobníčky) pochopila, že chodí so psychopatom, bolo už žiaľ neskoro. Odrezaná od sveta v luxusnom sídle majetníckeho vynálezcu pochopí, že ak chce prežiť, musí ujsť. Podarí sa jej to, a keď sa od ex partnerovho právnika navyše dozvie, že ten jej odchod neuniesol a spáchal samovraždu, môže sa po rokoch znovu slobodne nadýchnuť.

VPRED

Rodinná animovaná komédia Vpred vás zavedie do sveta fantázie, kde sa predstavia dvaja elfský bratia, ktorí sa vydávajú na výpravu, aby zistili či ešte vo svete existuje niečo magické.

V SIETI

Tri dospelé herečky s detskými črtami dostávajú za úlohu, prostredníctvom falošných profilov na sociálnych sieťach predstierať, že majú dvanásť rokov. Vo verných kópiách detských izieb, postavených vo filmových ateliéroch, chatujú a skypujú s mužmi všetkých vekových kategórií, ktorí ich na internete vyhľadali a oslovili. Veľká väčšina z mužov požaduje sex prostredníctvom videohovoru, posiela fotografie svojich prirodzení, odkazy na porno, alebo sa dievčatá pokúšajú vydierať. Dokument hovorí o dráme troch hrdiniek alias „dvanásťročných dievčat“ od castingu až po osobné stretnutia, kedy sa s predátormi vidia tvárou v tvár pod dohľadom ochranky a šiestich skrytých kamier.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria