ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 10.9.2020

V Kine Star romantická komédia Palm Springs či hororový triler Noví mutanti

Vo zvolenskom Kine Star si aj v tomto týždni môžete vychutnať filmové premiéry.

Už od štvrtka, 10. septembra nepremeškajte napríklad americkú romantickú komédiu Palm Springs či napínavý triler Narušený, kde hlavnú rolu Rachel stvárni mladá herečka Caren Pistorious. Premiérovo budete môcť zhliadnuť i hororový sci-fi triler Noví mutanti, v ktorom zas zahviezdi množstvo hereckých talentov z populárnych sérií ako sú Stranger Things alebo Game of Thrones.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o filmoch aj v našom článku nižšie.

NOVÍ MUTANTI

Rahne Sinclairová, Illyana Rasputinová, Sam Guthrie a Roberto De Costa sú štyria mladí mutanti, ktorých drží v odľahlej nemocnici doktorka Cecilia Reyesová za účelom ich psychiatrického pozorovania. Je presvedčená, že títo mladí ľudia predstavujú nebezpečenstvo sami sebe aj celej spoločnosti. Má ich neustále na očiach a snaží sa ich naučiť ovládať ich mutantské schopnosti. Keď sa však osadenstvo rozrastie o Danielle “Dani” Moonstarovou, začnú sa v nemocnici diať zvláštne veci. Pacientov začnú ovládať halucinácie a spomienky z minulosti. Nepotrvá dlho a ich mutantské schopnosti a vzájomné priateľstvo podstúpi skúšku, pri ktorej budú musieť bojovať o to, aby prežili.

PALM SPRINGS

Počas svojej nedobrovoľnej účasti na svadbe stretne Nyles Sarah, hlavnú družičku a čiernu ovcu rodiny. Po tom, čo ju zachráni od tragického príhovoru, začne ju priťahovať svojím „mámvpažizmom“. Ich spontánny sex je prerušený neočakávanou udalosťou, vďaka ktorej Sarah začne chápať, že na ničom v podstate nezáleží a pustia sa do sabotovania svadobnej zábavy.

NARUŠENÝ

Držiteľ Oscara Russell Crowe je na hrane nervového zrútenia a nechýba mu veľa, aby sa z neho stalo nepríčetné monštrum. Rachel (Caren Pistorius) sa ponáhľa do práce a na semafore nervózne zatrúbi na auto, ktoré ju zdržuje. Netuší, že tým spustí reťazovú reakciu a stane sa terčom teroru neznámeho psychopata. Začína sa smrteľne nebezpečná hra na mačku a myš, ktorá je dôkazom, že nikdy neviete, kto sedí vo vedľajšom aute.

Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kine a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria