ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 18.6.2020

V Kine Star komédia Takmer dokonalé tajomstvá či hudobná romanca Kalifornský sen

Ani tento týždeň nebudú vo zvolenskom kine Star chýbať viaceré filmové premiéry.

Už od štvrtka, 18. júna si budete môcť vychutnať novú romanticko – hudobnú drámu Kalifornský sen, za ktorou stoja tvorcovia úspešných snímok, ako sú Yesterday či Denník Bridget Jonesovej, pričom si na svoje prídu i priaznivci komédií. Autori trilógie Fakjú pán profesor totiž uvádzajú novinku Takmer dokonalé tajomstvá, kde opäť zažiari známy profesor spolu s tromi hlavnými hrdinami z uvádzanej trilógie. Tento týždeň však môžete v premiére zhliadnuť aj animák Snežná hliadka.

Kino je už utvorené aj počas nedele, návštevníkom sú opäť dostupné kompletné služby. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o filmoch aj v našom článku nižšie.

TAKMER DOKONALÉ TAJOMSTVÁ

Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty v ten večer. Esemesky sa prečítajú, hovory budú nahlas. Veď o nič nejde, bude zábava. Lenže práve naši múdri mobilní „kamoši“ o nás vedia úplne všetko, poznajú naše tajomstvá, druhé životy, drobné a väčšie lži, milenky aj milencov. Po chvíľke nevinnej zábavy začnú chodiť správy, ktoré by ste so svojimi partnermi či priateľmi radšej nezdieľali. Rozbehne sa séria šialených situácií a trapasov, z ktorých bude čoskoro všetkým pri stole nepríjemne horúco. Odídu domov partnerské dvojice v takom zložení, v akom prišli?

KALIFORNSKÝ SEN

Maggie sa túži stať úspešnou hudobnou producentkou. Ako osobná asistentka popovej ikony Grace Davisovej by teoreticky mala byť ideálne pripravená, lenže prakticky to takto jednoducho nefunguje. Maggie je v Traceinom živote ten najposlednejší poskok, ktorý nosí kávu, oblečenie z čistiarne a je dvadsaťštyri hodín denne pripravená plniť tie najbláznivejšie nápady svojej šéfky. Ak má nejaký ten umelecký nápad, Traceiin producent Jack ho zakaždým pohŕdavo zamietne. A dobrý nápad by sa pritom hodil, pretože doteraz úspešný hudobný kolotoč sa práve začína trochu zadrhávať. Trace vie, že pokiaľ nechce aby jej ušiel vlak, mala by prísť s niečím novým, ale vôbec netuší, čo by to malo byť …

SNEŽNÁ HLIADKA

Polárny lišiak Swifty doručuje zásielky a každý deň sníva o tom, že sa stane najlepším kuriérom v družine Hviezdnych severských psov. Aby dokázal, že na to má, rozhodne sa doručiť záhadnú zásielku na tajné miesto. Až pred dverami zistí, že ide o nedobytnú pevnosť, kde prefíkaný zloduch Otto Von Walrus spriada plány na zničenie Arktídy a ovládnutie sveta. Swifty neváha a s pomocou svojich priateľov zostaví Snežnú hliadku, ktorá musí odvrátiť hroziace nebezpečenstvo.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria