TS mesta Zvolen (E. Ježovičová) | 12.5.2016

V KC OKO v sobotu Maratón ženskej duše aj so speváčkou Tinou

Ženy potrebujú byť hýčkané a cítiť, že majú možnosť sa rozvíjať. Túto príležitosť im poskytne práve najbližší víkend v komunitnom centre OKO – občianska obývačka na Západe.

maraton zenskej dusePodujatie Maratón ženskej duše už totiž druhýkrát predstaví účastníkom množstvo inšpiratívnych žien zo Zvolena, ale aj okolia. „Oproti minulému roku bude ešte plnší na ženskú energiu a s bohatším programom,“ hovorí organizátorka Michaela Ištvánová. Podľa nej sa na maratóne predstavia viaceré zaujímavé osobnosti: napr. podnikateľka Dáša Černa Gejdošová, Alenka Dudášová, sprievodkyňa metódou Work, umelkyňa a podnikateľka Zuzana Almáši Koreňová či lektorka ženských stretnutí Janka Vaculčiaková. Nebudú chýbať ani muži, napr. Milan Libiak, ktorý sa dlhodobo venuje konšteláciám a osobnému rozvoju. Čerešničkou na torte celého podujatia bude napokon speváčka Tina, ktorá porozpráva prítomným o sebe a možno aj niečo zaspieva. A ak nie ona, tak určite podujatie hudobne oživí kapela L.U.S.K., ktorej protagonistkou je samotná organizátorka Michaela. Tento deň však nebude určený len ženám. Ako hovorí ďalšia organizátorka Sanja Nikolov, „Maratón ženskej duše je tiež príležitosťou pre mužov dozvedieť sa niečo viac o svojich partnerkách, lepšie im porozumieť.“ A taká príležitosť sa neodmieta.

Maratón ženskej duše je produktom tvorivých žien, ktoré dali srdcia a hlavy dokopy. Uskutoční sa už túto sobotu 14. mája v Občianskom centre OKO. „Verím, že to bude deň plný oddychu a relaxácie, že pohladí vašu dušu a vyčistí vašu myseľ,“ dodáva Ištvánová.