ZVonline.sk, foto: il. ZVo (I. Golembiovský) | 16.11.2012

Už aj s Obšutom zavŕšilo HKM zápasové trojdnie treťou výhrou

Je to neuveriteľné. Počas troch dní odohrali zvolenskí hokejisti tri zápasy. Všetky vyhrali. V doteraz odohraných 21 zápasoch zverenci Petra Mikulu zvíťazili sedemnásťkrát v riadnom hracom čase, raz po predĺžení. V ďalších dvoch zápasoch bodovali aj keď napokon prehrali a len raz pocítili trpkosť prehry. V piatok doma so Žilinou opäť potešili svojich fanúšikov.

HKM Zvolen – MsHK DOXXbet Žilina 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

Góly: 46., 59. L. Jurík, 12. Brabenec, 29. Obšut, 38. Chovan – 22. Krajči, 48. Škoda, 52. Brcko. Zápas sledovalo 2 011 divákov.

Zostava HKM Zvolen: Šimko – Hraško, Juraško, Obšut, Mucha, Ťavoda, Výborný – P. Zuzin, Brabenec, Podkonický – Škvaridlo, L. Jurík, M. Chovan – Puliš, M. Jurík, L. Zuzin – Sikela, Huňady, Ďaloga.

Zostava MsHK DOXXbet Žilina: Johanes – Rúfus, Sekáč, Brcko, Harant, Dlouhý, Leško, Staňo – Drevenák, Škoda, Lažo – Jass, Troliga, Krajči – Kokavec, Ďuriš, Varga – Drábek, Valášek.

Len popoludní sa vedenie klubu dozvedelo, že 36 ročný obranca Jaroslav Obšut, so skúsenosťami z NHL, švédskej Elitserien a posledne KHL, sa už dnes bude môcť zapojiť do ligového zápasu. Nová posila sa premiérovo dokázala aj gólovo presadiť. Prispela tak k jednoznačnej výhre domáceho tímu. Ten si bude môcť konečne vydýchnuť, ale len na jeden deň. Už v nedeľu je na programe ďalší domáci zápas. O 18.00 h HKM privíta hokejistov Popradu.